Palladino: Skandaliczne zachowanie ławki Romy

Raffaele Palladino, trener Monzy, udzielił wywiadu po spotkaniu z Romą. 

fot. © asroma.com

Wybrany najlepszym trenerem kwietnia we Włoszech Palladino, został zapytany w wywiadach między innymi o sędziowanie ze strony Chiffiego, którego to mocno skrytykował Mourinho.

– Chiffi jest jednym z najlepszym arbitrów i nie popełnił żadnego błędu, oczywiście z mojego punktu widzenia. Nigdy w życiu nie widziałem tak protestującej ławki przeciwnika, to co oni dziś zrobili było skandaliczne.  Chiffi był perfekcyjny i dobrze sędziował. Monza zaliczyła dobry, jakościowy występ, zagraliśmy z charakterem. Roma sprawiła, że graliśmy źle technicznie i że graliśmy nieczysto, gdyż potrafi zamykać wszystkie linie podań i jest świetna w wykorzystywaniu błędów rywali. Byliśmy świetni w zaadoptowaniu się do takiego rodzaju gry i graliśmy dobrze po przerwie. Mecz był szarpany, próbowaliśmy ukłuć do samego końca, ale remis też jest ok.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • samber
  4 maja 2023, 13:16

  To że Mou gania i wykrzykuje, to ja jeszcze potrafię zrozumieć, ale cała reszta towarzystwa ma siedzieć na dupie i się przyglądać (z wyjątkiem tych którzy wyszli na rozgrzewkę).

  • buker7
   4 maja 2023, 13:22

   Dokładnie. Jak patrze na naszą ławkę gdzie wszyscy latają i wymachują łapami jak poparzeni to wcale się nie dziwie ze Palladino powiedział ze czegoś takiego to jeszcze nie widział w swojej karierze. Najlepsze jest ze często rozchodzi się o głupi aut a reakcja jest jakby nam karnego nie przyznano po sankach od tyłu w nogi.

  • Romulus
   4 maja 2023, 13:40

   Podbijam oba głosy. Nie rozumiem, jak niektórzy mogą chwalić Mou za tę bufonadę, że niby "mu zależy" i to go tłumaczy. Jakby tak się oburzał o karne z kapelusza, to nie miałbym nic przeciwko, ale tu jest cyrk właśnie przy wspomnianych autach. Jak się protestuje z byle powodu, to kończy się tak, że nikt (łącznie z sędziami) tych protestów nie traktuje poważnie

  • Omen
   4 maja 2023, 15:38

   "Jak się protestuje z byle powodu, to kończy się tak, że nikt (łącznie z sędziami) tych protestów nie traktuje poważnie" – o proszę! Samo meritum problemu!

 • Totnik
  4 maja 2023, 13:33

  Jaki trener taka ławka. To jest ten żelazny mental naszych "profesjonalistów".

 • volt17
  4 maja 2023, 14:00

  Praktycznie w każdej drużynie ławki tak reagują, wystarczy obejrzeć chociażby Inter – Juve z PW. Przez lata było tutaj wskazywanie na Juventus jako przykład, że powinno się wywierać presję na sędziów z ławki, a gdy to się dzieje to nagle jakieś pretensje. Dopóki nie ma z tego głupich czerwonych dla rezerwowych to ja nie mam nic przeciwko, nie raz zdarzyło mi się podobnie reagować na ławce.

  • lilninja
   4 maja 2023, 17:26

   Tutaj zawsze trzeba narzekać taki tu jest mental. Jak wygramy z Interem i wrócimy do top 4 albo wygramy puchar każdy będzie mówił o 180 stopni odwrotnie. No ale jak to mówią jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz:) ja tu tylko dla newsow transferowych, wywiadów i ciekawych felietonów jestem.

  • samber
   4 maja 2023, 21:49

   Nie ma znaczenia czy wygrywamy czy nie, przepisy należy przestrzegać. To że inni też tak robią to nie oznacza że jest coś co będę pochwalał. Jane że się na ławce przeżywa to co jest na boisku, ale to nie powód żeby wyskakiwać do sędziego i latać po całym placu. Co do narzekania, to krytyka oraz posiadanie odmiennego zdania nie jest jeszcze malkontenctwem. My tu mamy bardzo różne zdania, a to co jest najlepsze to że przy tych różnicach potrafimy się szanować – ludzie różni, jedna rodzina Romanistów.

 • monolit
  5 maja 2023, 11:57

  Z tym pajacem i jego kompanierami na ławce zawsze jakieś problemy gorzej niż z dziećmi … już dla całej ligi mógł by zrobić przysługę i wrócić na Portugalię .