Oficjalnie: Keramitsis w Pogoni Szczecin

Były piłkarz Primavery Romy będzie występował w polskiej Ekstraklasie.

Dimitrios Keramitsis przeszedł, na zasadzie definitywnego transferu, do Pogoni Szczecin. O fakcie poinformował w mediach społecznościowych sam piłkarz, pozując już w koszulce polskiego klubu.

20-letni Grek został pozyskany przez Giallorossich latem 2021 roku z Empoli. Od tej pory, grający na pozycji środkowego obrońcy piłkarz, rozegrał 91 meczów w zespole Primavery i 4 spotkania w drużynie U-18 Romy. 16-stycznia 2022 zdołał zadebiutować w pierwszym zespole Romy. Jose Mourinho wpuścił go na boisko w doliczonym czasie ligowego meczu z Cagliari.

„Dziękuję Romo za trzy lata pełne zwycięstw, porażek, poświęceń i wielu emocji, dzięki którym rozwinąłem się jako człowiek i piłkarz. (…) Reprezentowanie tych barw było dla mnie zaszczytem. Arrivederci, Dimitrios”, napisał Grek na Instagramie.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Omen
    8 września 2024, 00:08

    Super, lubię Pogoń, kontynuują tradycje Pogoni Lwów. Mam nadzieję że chłopak u nich błyśnie.

  • Canis
    8 września 2024, 13:14

    Oto kolejny mocarz naszej Primavery, wylądował w lidze kiszonego ogórka. To jest właśnie ten, nieprzebyty dla wielu, przeskok pokoleniowy, z chłopca do mężczyzny.