Oferta Toronto dla Belottiego

Toronto zainteresowane Belottim. Kanadyjski klub znany z zamiłowania do darmowych Włoskich piłkarzy, kusi zawodnika bogatym kontraktem.

fot. © torinofc.it

Włoski zawodnik Serie A bez kontraktu wywołuje automatycznie zachwyt w Toronto. Po sprowadzeniu do Kanady Lorenzo Insigne i Federico Bernardeschiego, ekipa z Ontario stara się o kolejnego darmowego napastnika z półwyspu apenińskiego.

Drużyna MLS przedstawiła sporą ofertę, dzięki której były kapitan Torino miałby założyć czerwoną koszulkę. Gallo odpowiedział zdecydowanie — nie, dziękuję. Gracz jest zainteresowany jedynie założeniem koszulki Giallorossich. Aby dołączyć do Romy, Belotti musi poczekać na transfer ofensywnego zawodnika. Perez i Shomurodov są pierwsi w kolejce.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Barteq
  3 sierpnia 2022, 15:08

  Jeśli Belotti chce zostać we Włoszech a z czołówki tylko Roma wykazuje zainteresowanie to zważywszy na to iż już i tak jest długo bez klubu da radę poczekać jeszcze chwilę, aż wypchniemy Elronda. Z Perezem pożegnał się na Insta jego fryzjer, więc uznaję to za równowartość "Here We Go" Fabrizio Retweetano.

 • Omen
  3 sierpnia 2022, 16:17

  Czekam aż ten zwierzak będzie ganiał za piłką z wilczycą na piersi.
  Torino, Toronto… aż się pomylić można. Zaraz sytuację wykorzysta nasz Toruń. PS. Jest w Toruniu jakiś klub? ;)

  • Mekarungi
   3 sierpnia 2022, 17:45

   Elana Toruń :D

  • Omen
   3 sierpnia 2022, 17:46

   Dzięki :)

  • sekus91
   3 sierpnia 2022, 20:14

   Elana chyba się wycofała z rozgrywek w tym sezonie bodajże z 3 ligi więc tak jakby nie było żadnego klubu xd