Aktualnie na stronie przebywa 103 gości oraz 11 użytkowników!
Zarejestruj
zapamiętaj logowanie
- przypomnij hasło -

"Derby" dla Undera

Dobiega powoli końca pierwsza w tym sezonie tura meczów reprezentacyjnych. Dziś jako ostatni, spośród Giallorossich, na murawie pojawią się Dzeko i Manolas. A co działo się wczoraj?

W jednym spotkaniu zagrali przede wszystkim Olsen i Under. Górą okazał się ten drugi, choć nie miał dużego udziału w sukcesie swojej reprezentacji. Turcy pokonali 3-2 Szwecję, mimo że przegrywali 0-2, a napastnik Giallorossich opuścił boisko w 77 minucie, gdy jego zespół przegrywał jeszcze 1-2. Olsen spędził całe spotkanie na murawie i wpuścił trzy gole. Dwa z nich, zdaniem ekspertów, były nie do obrony, w przypadku jednego mógł spróbować zrobić więcej.

Grali też Włosi. Azzurri ponownie nie zaprezentowali się dobrze i tym razem przegrali 0-1 z Portugalią. Zaniolo i Lorenzo Pellegrini nie znaleźli się w ogóle w kadrze powołanej na ten mecz i nie usiedli tym samym na ławce. W pierwszym składzie pojawił się Cristante, który spędził na boisku 79 minut. Powodów do zadowolenia nie miał też Kolarov. Serbowie zremisowali u siebie 2-2 z Rumunią. Obrońca Romy zagrał cały mecz i zobaczył czerwoną kartkę. Z powodu urazu pachwiny Schick obejrzał cały mecz Czechów z Rosjanami (1-5) z ławki.

Tymczasem Alessio Riccardi zdobył gola w meczu Włochy U19 z Portugalią U19. Wychowanek Romy otworzył wynik, a Azzurrini wygrali 3-1. Riccardi opuścił boisko w 76 minucie. 25 minut rozegrał inny gracz Primavery Giallorossich, Greco.