Aktualnie na stronie przebywa 125 gości oraz 4 użytkowników!
Zarejestruj
zapamiętaj logowanie
- przypomnij hasło -

Dwa trafienia Vivianiego w Serie B

Drugi mecz w Serie B i od razu dwa gole. Federico Viviani, bo o nim mowa, trafił dziś wieczorem dwukrotnie do bramki Empoli i zapewnił Padovie zwycięstwo 2-0 nad rywalem. Było to drugie w tym sezonie i zarazem drugie z rzędu zwycięstwo zespołu.

Pierwsze cztery spotkania sezonu, w których Padovie udało się ugrać tylko punkt, młody wychowanek Romy oglądał z ławki rezerwowych. W Serie B zadebiutował w ostatnią sobotę, gdy rozegrał 81 minut w wygranym 3-2 meczu z Regginą. Dziś wystąpił ponownie od początku. Bramkę na 1-0 zdobył w 39 minucie popisując się uderzeniem z rzutu wolnego, po którym piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki. Wynik ustalił w 61 minucie popisując się uderzeniem nie do obrony zza pola karnego.