Kolejne kluby po Juana, Catania po Curciego?

Zimowe mercato, będzie owocne, podobnie jak w poprzednich latach w transfery z Romy do innych zespołów. Tak jak przed dwoma laty na prośbę Claudio Ranieriego, tak i tej zimy na żądanie Luisa Enrique, kadra zespołu zostanie uszczuplona. Zespół mogą opuścić w styczniu m.in. Gianluca Curci i Juan.

 

Rezerwowy bramkarz Giallorossich był w ostatnim czasie łączony z Lecce. Tym razem w plotkach transferowych pojawia się Catania. Doszło bowiem do pęknięcia relacji między klubem a obecnym bramkarzem, Mariano Andujarem, który nie został nawet powołany przez Vincenzo Montellę na obóz przygotowawczy na Malcie. Wedłu Sky Sport, bramkarz reprezentacji Argentyny zostanie w styczniu sprzedany, a Sycylijczycy szukają dla niego następcy. Wśród nich wymienia się właśnie Curciego oraz golkipera Brescii, Michele Arcariego.

 

W przypadku Juan, do mocno zainteresowanego w ostatnich dniach graczem Flamengo, dołączają zdaniem mediów kolejne trzy kluby. W przypadku Flamego, chęci sprowadzenia obrońcy Romy nie ukrywa nawet prezydent klubu, Patricia Amorim. Zdaniem mediów, piłkarzem interesują się również Palmeiras, Corinthians oraz były zespół gracza, Bayer Leverkusen. Zdaniem portalu calciomercatoweb.it, zespoły z Sao Paulo były w kontakcie z Romą, jednak zmniejszyły zainteresowanie ze względu na koszty operacji.

 

Napisane przez: abruzzi dnia 30.12.2011; 22:12