Trigoria: Po południu bez Osvaldo

Za nami druga piątkowa sesja treningowa i zarazem przedostatnia przed niedzielnym meczem z Bologną. Zespół wyjdzie na murawę jeszcze jutro przed południem, aby przejść tradycyjną sesję rozruchową. Potem trener ogłosi listę powołanych. Na południe zaplanowano konferencję prasową.

 

W niedzielę zabraknie na pewno na boisku takich graczy jak De Rossi, Dodo, Bradley, Lobont i Osvaldo. Pierwsza czwórka jest kontuzjowana, z kolei ten ostatni jest zawieszony, a dodatkowo narzeka na dyskomfort kolana. Uraz pojawił się na porannej sesji treningowej, przez co po południu Osvaldo nie pojawił się na murawie. Z zespołem nie trenował też Perrotta. Regularnie ćwiczyli za to Balzaretti i Totti.

 

Sesja treningowa rozpoczęła się o 17:05 od krótkiej rozgrzewki. Już o 17:10 gracze przygotowywali się do rozegrania minigierki:

GIALLI: Piris, Burdisso, Romagnoli, Balzaretti, Tachtsidis, Pjanic, Florenzi, Lopez, Totti
ROSSI: Nego, Taddei, Castan, Lucca, Marquinho, Tallo, Destro, Lamela.

 

O 17:15 w powyższych składach pracowano nad rozgrywaniem piłki. Piłkarze posługiwali się przy tym rękoma. O 17:25 zespół przeszedł do gry nogami. O 17:35 po ćwiczeniach nad rozgrywaniem piłki przyszedł czas na prawdziwą minigierkę. O 18:00 zespół przeszedł do ćwiczeń schematów ofensywnych, w czasie których Zeman zmieniał rozstawienia ataku. Trener często zatrzymywał grę dając piłkarzom wskazówki. O 18:40 sesja treningowa dobiegła końca.

 

Napisane przez: abruzzi dnia 14.09.2012; 20:45