Nabór do redakcji ASRoma.pl!

Witajcie! Mamy dla Was ważną informację: Wychodząc naprzeciw potrzebom aby zapewnić Wam wszystkim codzienną dawkę newsów rozpoczynamy rekrutację na naszą stronę, ASRoma.pl.
 
Wszystkich chętnych oraz zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Poszukujemy osób z ambicjami, dyspozycyjnych i zdecydowanych ze znajomością języka włoskiego, lub przynajmniej angielskiego. Prosimy o przemyślane zgłoszenia. Mile widziane doświadczenie w pisaniu, choć nie jest to żaden wymóg. Czekamy na Wasze wiadomości w skrzynce odbiorczej na facebooku lub w komentarzu pod newsem, wówczas odezwiemy się do Was tutaj.
 
Ze względu na ograniczenia czasowe, chcąc utrzymać regularność na stronie, czujemy zobowiązani się do poszerzenia naszego skromnego grona.
 
Przy okazji za dotychczasową pracę jednocześnie pragniemy podziękować naszemu liderowi i redaktorowi naczelnemu, Abruzziemu, bez którego pracy nasza społeczność nie rozwinęła się do tego stopnia. Wszystkie newsy, felietony, artykuły i zapowiedzi meczowe, które mogłyby się się z powodzeniem ukazać w Il Romanista, poszerzają naszą wiedzę i świadomość z bycia Romanistą! 

Napisane przez: majkel dnia 03.05.2021; 19:52