Il Tempo: Poczwórny stop, również Diawara pod znakiem zapytania

(Il Tempo - E.Zotti) Nie wystarczy sześć goli zainkasowanych w Manchesterze. Po upokorzeniu doznanym w Lidze Europy, obecnie Fonseca musi mierzyć się z przepełnionym szpitalem: w najbliższych godzinach Spinazzola, Veretout i Pau Lopez zostaną poddani badaniom. W przypadku pierwszej dwójki chodzi o urazy mięśniowe, z kolei Hiszpan zgłosił skręcenie lewego barku.

Również Smalling i Diawara wydawali się poobijani po meczu na Old Trafford: angielski środkowy obrońca nie zgłosił problemów fizycznych, ale zakończył mecz wyczerpany, Gwinejczyk z kolei narzekał na problemy w pachwinie i będzie oceniony w Trigorii. Przed dzisiejszym rozruchem zostanie przetestowana kondycja El Shaarawyego: Faraon powinien zostać oszczędzony z Sampą przed rewanżem z United.

W Genui nieobecni będą Pedro, Calafiori i Zaniolo. Gracz z numerem 22 przeszedł wczoraj testy kontrolne w Villa Stuart i w najbliższym tygodniu wyleci do Innsbrucka na konsultację w profesorem Finkiem: w przypadku pozytywnej odpowiedzi będzie mógł zacząć myśleć o powrocie do pierwszej drużyny. W międzyczasie liczba problemów w sezonie urosła do 67: 38 kontuzji mięśniowych, 11 natury traumatycznej i 14 pozytywnych wyników Covid-19. Roma, która wróciła do stolicy Włoch wczoraj po południu, uda się do Genui w niedzielę rano.

Napisane przez: abruzzi dnia 01.05.2021; 08:37