Krajobraz po katastrofie

Zespół Giallorossich wrócił późnym popołudniem do Rzymu, po katastrofie z wczorajszego wieczora. Gracze nie zdążyli się jeszcze ocucić po wczorajszej wysokiej porażce, a na horyzoncie czeka już Sampdoria.

Zespół nocował w Manchesterze i odbył dziś rano lekki trening w centrum Manchesteru City. Po południu wyleciał do Rzymu. Przy opuszczeniu płyty lotniska wyraźnie utykał Spinazzola, który może zostać wykluczony na dłużej w najbliższym czasie. Bez problemów poruszał się za to Veretout. Kilka godzin później Fonseca opuścił uśmiechnięty Trigorię razem z Tiago Pinto i swoim agentem. Po uśmiechach obydwu Portugalczyków można wnioskować, że nie zapadły żadne drastyczne decyzje.

W niedzielnym spotkaniu przeciwko Sampdorii na boisku powinien pojawić się skład rezerwowy, z Fazio (być może także Jesusem), Santonem, B.Peresem, Villarem, C.Perezem, Pedro i Mayoralem. W podstawowej jedenastce powinien pojawić się Mancini, który nie zagrał w Manchesterze w związku z kartkowym zawieszeniem. Jutro zespół przejdzie trening rozruchowy przed niedzielnym spotkaniem. Również jutro powinniśmy otrzymać więcej informacji, jeśli chodzi o kondycję Spinazzoli, Veretout i Pau Lopeza.

Napisane przez: abruzzi dnia 30.04.2021; 19:36