10 dni pauzy Pedro, Spinazzola odzyskany

Przed nami kluczowe momenty sezonu. Już za dziewięć dni Giallorossi rozegrają arcyważny pierwszy mecz półfinału Ligi Europy z Manchesterem United, a po drodze jeszcze dwa spotkania ligowe, z Atalantą i Cagliari.

W dwóch spotkaniach ligowych, a prawdopodobnie również w potyczce z Anglikami, niedostępny będzie Pedro. Hiszpan doznał urazu w niedzielnym meczu z Torino, przez co opuścił boisko w przerwie i dziś pojawiła się diagnoza. Badania wykazały uraz I stopnia zginacza uda, co, zdaniem Sky Sport, wykluczy go z gry na około 10 dni. W najbliższym meczu, z Atalantą, z powodu wykluczenia kartkowego nie zagra Diawara. Niedostępni będą też na pewno Smalling, Kumbulla i El Shaarawy, którzy trenowali dziś indywidualnie. Fonseca ma nadzieję odzyskać całą trójkę na mecz z Manchesterem United, choć stoi to pod sporym znakiem zapytania.

Indywidualnie pracował też dziś Spinazzola. Zdaniem Il Tempo skrzydłowy powinien jednak otrzymać powołanie już na czwartkową potyczkę z Atalantą i być w pełni gotowym na mecz z Cagliari oraz batalię z Manchesterem.

Napisane przez: abruzzi dnia 20.04.2021; 19:48