Il Tempo: Spinazzola opuści również Ajax i Torino

(Il Tempo - E.Zotti) Fonseca ma nadzieję odzyskać Spinazzolę na ewentualny półfinał Ligi Europy 29 kwietnia. Wczoraj skrzydłowy poddał się w Trigorii ultrasonografii, która potwierdziła problem mięśnia zginacza lewego uda: nie jest jeszcze jasne czy doszło do urazu mięśnia. Sztab medyczny Giallorossich oceni czy poddać go w najbliższych dniach prześwietleniu.

Prawdopodobnie Spinazzola opuści zarówno mecz z Ajaxem jak i zaplanowany na następną niedzielę pojedynek z Torino. Również Smalling nie zagra na pewno w czwartek. Na konferencji prasowej Fonseca powiedział, że jest pesymistą, jeśli chodzi o jego wyleczenie: "Będzie ciężko mieć go w Lidze Europy". Od tygodni były gracz Manchesteru United zmaga się z problemami mięśniowymi i kolana, które nie pozwalają mu wrócić do treningu z zespołem.

Powrót Anglika jest kluczowy w finale sezonu. Byłoby pechem grać o przyszłość bez elementu, który - w zeszłym lecie - przekonał Romę do wydania 15 mln euro, aby zbudować wokół niego obronę na najbliższe dwa lata.

Napisane przez: abruzzi dnia 11.04.2021; 09:41