Lopez mówi "nie" West Hamowi

Pau Lopez ma wciąż dobre mercato poza Włochami, ale w tej chwili nie ma zamiaru opuszczać Rzymu. Jak dowiedział się portal forzaroma.info, ostatnia odrzucona z miejsca oferta pochodzi z West Hamu, który w zeszłym tygodniu przywiózł poprzez jednego z pośredników ofertę wypożyczenia z przymusem wykupu po określonej liczbie występów i z lepszymi zarobkami.

Nic z tego. Roma zdała sobie sprawę z silnej woli Pau do pozostania w obozie Giallorossich i nie mogła zrobić nic innego jak usunąć e-mail od Młotów. Oferta Londyńczyków nie jest ostatnią propozycją, która wpłynęła za byłego gracza Betisu. Inne kluby z Premier League i La Liga oceniały jego pozycję, ale odpowiedź pozostała taka sama dla wszystkich: "Nie, dzięki". Pau Lopez mówił o tym szczerze także również po zremisowanym meczu z Interem, gdzie był jednym z najlepszych na murawie: "Trener wybrał Mirante na podstawowego bramkarza, ale nie chcę odpuszczać. Ja i moja rodzina czujemy się dobrze  Rzymie i chcę wykorzystać tę szansę".

W piątkowych derbach będzie miał szansę na pokazanie się (Mirante zmaga się nadal z problemami fizycznymi). Właśnie przeciwko Lazio rozpoczęły się w zeszłym sezonie jego problemy. Błąd, który kosztował Giallorossich trzy punkty wpłynął na resztę sezonu. Teraz będzie miał okazję odkupienia.

Napisane przez: abruzzi dnia 12.01.2021; 17:39