Il Tempo: Z Lazio ten sam skład. Celik preferowany na skrzydło

(Il Tempo - F.Biafora) Regularność składu. Po remisie 2-2 z Interem Fonseca zdecydował się dać swojej drużynie dzień wolnego, po tym jak rozegrała trzy mecze na przestrzeni siedmiu dni i oczekuje derbów w najbliższej kolejce ligowej.

W potyczce z ekipą Nerazzurrich Spinazzola wydawał się nadal w tyle, jeśli chodzi o kondycję fizyczną, ale trener potwierdzi prawdopodobnie z Lazio tą samą jedenastkę, co we wczorajszym meczu, gdyż nie zarejestrowano żadnych nowych kontuzji i wydaje się, że ciężko by wpłynęły dobre informacje ze szpitala, w szczególności jeśli chodzi o Pedro. Ocaleni zostali zagrożeni zawieszeniem Cristante i Ibanez, z kolei teraz ryzykują też Mancini i Villar: wybory w najbliższym meczu Coppa Italia ze Spezią będą prawdopodobnie podyktowane również tym czynnikiem.

Jeśli chodzi o mercato, wciąż czeka się na nowości dotyczące kolejnego żądania rozwiązania kontraktu złożonego Shanghaiowi przez brata-agenta El Shaarawyego. Na prawą stronę preferowany jest Celik, który uznawany jest za bardziej gotowego do gry niż inni oceniani gracze.

Napisane przez: abruzzi dnia 11.01.2021; 18:42