DOMINACJA GIALLOROSSICH, KOLEJNE TRAFIENIE ZALEWSKEIGO. ROMA - ATALANTA 4:0

Primavera Romy nigdy się nie kończy. Po pierwszych trzech zwycięstwach pojawia się czwarte przeciwko Atalancie. Pierwsze miejsce z kompletem punktów i pierwszym czystym kontem w sezonu nadeszło po zdecydowanym zwycięstwie 4:0 z aktualnymi mistrzami.

Giallorossi od razu objęli prowadzenie dzięki bramce Tall'a, który trafił do siatki już po 2' minutach gry. Po kwadransie gry było 2-0, a na listę strzelców wpisał się Zalewski, dla którego była to 5 bramka w czwartym kolejnym meczu. Od 27' minuty spotkania goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Scanagatty, co ułatwiło zadanie Giallorossim i zdecydowało o dalszych losach gry. Po przerwie doppietta Darboe'a zamknęła jednostronny pojedynek.

 

AS ROMA (3-4-3) : Boer; Ndiaye (Morichelli 83′), Vicario, Feratovič; Darboe (Astrologo 83′) , Tripi (C) (Chierico 74′) , Milanese, Zalewski; Podgoreanu , Tall (Bamba 86′), Providence (Ciervo 74′) .
Ławka: Megyeri (GK), Mastrantonio (GK),   Muteba, Bamba, Evangelisti, Cassano, Tomassini.
Trener: De Rossi.

ATALANTA BC (4-2-3-1) : Vismara; Renault G., Scanagatta, Cittadini (Bonfanti 66′), Ruggeri ; Olivieri, Gyabuaa (Ghislandi 64′); Mediero (Carrà 64′), Cortinovis (C) (Panada 64′), Lukas (Ceresoli 29′); Rosa..
Ławka: Bertini (GK), Sidibe, Zuccon, De Nipoti, Italeng, Kobacki.
Trener: Brambilla.

Strzelcy: Tall (2′), Zalewski (17′), Darboe (52′), Darboe (72′)

Napisane przez: majkel dnia 17.10.2020; 21:32