Il Tempo: Fonseca daje prztyczka Inzaghiemu

(Il Tempo - A.Austini) Niedziela z relaksem, z partnerką i parą przyjaciół w Torvaianica, restauracji, do której często uczęszczał Spalletti. Fonseca oddał się też żartowi... derbowemu.

Przypadek zechciał, że w restauracji, w której jadł, został zauważony przez dziennikarza portalu lalaziosiamonoi.it, który zapytał go o prognozy dotyczące scudetto. "Czy wygra Lazio? Nie, nie żartujmy - roześmiał się trener Giallorossich - zdobycie tytułu jest bardzo trudne. Zobaczymy kto po niego sięgnie". Z Romą może teraz celować w czwarte miejsce i Ligę Europy. "Możemy zdobyć obydwa cele", przysięga Carles Peres.

Dziś Fonseca wznowi treningi z zespołem z sesjami zaplanowanymi do soboty. Tylko na jutro przewidziano trening po południu, w oczekiwaniu na dobre wieści z boiska i szpitala. Pau Lopeza będzie miał za około tydzień i powinien być gotowy na 24 przeciwko Sampie. To samo tyczy się Perottiego, z kolei Zaniolo potrzebuje miesiąca. Jeśli chodzi o kierownictwo, sytuacja jest patowa, kibice obawiają się odejść ważnych graczy i wczoraj został wywieszony transparent przed biurem w Eur, ostrzegający Pallottę: "Romy nie wyleczy się sprzedażami".

Napisane przez: abruzzi dnia 01.06.2020; 10:54