Il Tempo: Zaniolo się poprawia. Gotowy już w lipcu

(Il Tempo - F.Biafora) Zaniolo biegnie w kierunku wyleczenia. Najlepsza informacja pierwszych trzech dni indywidualnych treningów w Trigorii dotyczyła 21-latka, który wrócił do pracy i biegania po boisku po ciężkiej kontuzji kolana, której doznał w styczniu w meczu z Juventusem (Bianconeri cały czas przyglądają mu się z bliska).

Numer 22 Romy odzyskał zaufanie do boiska prawie cztery miesięcy po operacji więzadła i odpowiedzi, które dało kolano były bardziej niż pozytywne. Talent Giallorossich był zadowolony z pierwszych odczuć po powrocie do Trigorii, gdzie trenował pod czujnym okiem Petrachiego i Fonseci, szczęśliwych z powodu wyleczenia Diawary, Zappacosty i Pastore.

Portugalski trener wie, że jeśli rozgrywki zostaną wznowione w drugie weekend czerwca, nie będzie mógł liczyć na Zaniolo - jest też poza listą Ligi Europy - i datą zapisaną w kalendarzu jest początek lipca. Celem jest zakończenie rehabilitacji przez najbliższych czterdzieści dni, aby potem wrócić do meczów z resztą kolegów. Dziś był gracz Interu może odetchnąć po trzech intensywnych dniach: Fonseca dał swoim graczom jeden dzień wolnego, wznowienie treningów zaplanowano na jutro rano.

Napisane przez: abruzzi dnia 10.05.2020; 20:45