Agent Zaniolo: To nie moment na rozmawianie o kontrakcie

Claudio Vigorelli, agent Zaniolo, udzielił wywiadu dla tuttomercatoweb.com. W ostatnich dniach część mediów donosiła o możliwym podpisaniu nowego kontraktu przez młodego piłkarza. 

Nicolo Zaniolo jest młodym graczem o ugruntowanej pozycji.

- Jego pierwsza część sezonu była fantastyczna, potwierdził to dobre, co pokazał rok wcześniej. Wystartuje ponownie od tej świetnej akcji przeciwko Juve, która kosztowała go kontuzję, co jasne z innym zakończeniem. To będzie punktem wyjścia. Upadł i teraz się podniósł. Zaczyna odliczanie. Jednak nie ma pośpiechu by wracać do gry. Wyzwania nie wywołują obaw u Zaniolo, gracza, który w wieku 19 lat zadebiutował z Realem Madryt.

Są już pogłoski o możliwym odnowieniu kontraktu. Naprawdę rozmawialiście o tym z Romą?

- To nie jest moment na rozmawianie o odnowieniach kontraktów i sytuacjach rynkowych. Trzeba najpierw wrócić do normalności i przezwyciężyć ten fatalny moment wywołany Covid-19. Zobaczymy nieco później jak ważny będzie Nicolo dla Romy, ale dziś nie jest moment na rozmowy na temat ewentualnego odnowienia kontraktu czy mercato, również dlatego, że Nicolo napotkał na właściwe środowisko, aby się rozwijać, w klubie, który w niego wierzy i fantastyczną publicznością, która go od razu pokochała. Tymczasem chce wierzyć we wznowienie rozgrywek, mam nadzieję, że wróci na boisko i że wszystko zostanie wprowadzone z koniecznymi proporcjami. Bez niczego na siłę, co by mogło okazać się szkodliwe.

Napisane przez: abruzzi dnia 22.04.2020; 20:47