Fonseca: Veretout czuje się dobrze, jutro zagra Kalinic

Paulo Fonseca pojawił się na tradycyjnej konferencji przedmeczowej. Oto jak odpowiadał na pytania dotyczące sytuacji kadrowej.

Niedawno skończył się jedyny normalny trening, który miałeś do dyspozycji. Jak ma się drużyna? Veretout i Perotti?

- Zespół jest zmęczony, co jest normalne, nie mamy dużo czasu, aby odzyskać kondycję po trudnym meczu na ciężkim boisku. Zespół jednak jest zmotywowany. Perotti jest bardzo osłabiony, w tej chwili ciężko by mógł zostać odzyskany na mecz. Veretout czuje się dobrze, trenował. Miał drobny problem ze stopą, ale czuje się dobrze.

Jak czuje się Pellegrini? I Diawara?

- Wydaje się, że dobrze. Rozmawiam z Lorenzo każdego dnia, wydaje mi się, że czuje się bardzo dobrze, odzyskuje kondycję po kontuzji. Diawara czuje się lepiej każdego dnia. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie może być dla nas opcją. Odzyskuje kondycję. Powrót? Jeśli będzie tak dalej, po przyszłym tygodniu może być gotowy do gry. Zależy od przyszłego tygodnia.

Dzeko grał we wszystkich meczach, opuścił tylko jeden. Będzie grał ciągle? Jak czuje się Pastore?

- Pastore ma sytuację, w której staramy się mu pomóc, by wydostał się z chronicznego problemu, który ma. Myślę, że w ostatnim tygodniu bardzo się poprawił, zobaczymy w najbliższym czasie co stanie się z Pastore. Dzeko? Czy zagra? Jutro zagra Kalinic.

Napisane przez: abruzzi dnia 29.02.2020; 14:03