J.Jesus bardzo blisko Fiorentiny

Ibanez w Romie, Juan Jesus w Fiorentinie, Cetin w Veronie. Do takich zmian w kadrze Romy może dojść w najbliższych godzinach. Po tym jak media donosiły o transferze 21-latka do ekipy Giallorossich, teraz podają nowe informacje na temat byłego gracza Interu.

Według Jacopo Aliprandiego z Corriere dello Sport, Juan Jesus osiągnął pełne porozumienie z Fiorentiną w sprawie kontraktu. Bardzo bliskie jest też dopięcie umowy między Romą i ekipą Violi. Chwilę wcześniej jeden z dziennikarzy wymieniał też wśród zainteresowanych Fenerbahce.  W poprzednich dniach mówiło się, że Roma przyjmie tylko transfer definitywny, z kolei wpływające oferty opierały się na wypożyczeniu. Jedna z pogłosek donosiła o tym, że Fiorentina oferowała 3 mln euro za kartę Brazylijczyka, podczas gdy Roma żądała 7-8 mln.

Tym razem, według dziennikarza, Fiorentina wynegocjowała około 5 mln euro w wypożyczeniu z przymusem wykupu. Petrachi próbuje też umieścić Cetina na wypożyczeniu w Veronie, robiąc w ten sposób miejsce dla Ibaneza, który jako czwarty środkowy obrońca miałby więcej szans na grę niż w Bergamo. Giallorossi mieli skusić Brazylijczyka dwukrotnie wyższymi zarobkami niż Bologna. Sabatini zaproponował 0,35 mln euro, podczas gdy w Romie Ibanez zarobi około 0,7 mln.

Napisane przez: abruzzi dnia 16.01.2020; 19:59