Austini: Transfer nie upadł całkowicie

Jak donosi Gianluca Di Marzio, Inter i Roma pracują ciągle nad znalezieniem rozwiązania dla wymiany Spinazzola-Politano. Roma jednak nie wycofa się z porozumienia osiągniętego wczoraj, a więc albo transfer definitywny lub też wypożyczenie z prawem do wykupu, albo nic. Oto jak sprawę oceniają dziennikarze.

Alessandro Austini dla TeleRadioStereo:
- Każdy będzie teraz prezentował swoją wersję. Starał się wyjść z tej sytuacji w bezbolesny sposób. Wiem, że transakcja jest zamrożona, wszystko wydaje mi się paradoksalne. Petrachi i Ausilio dogadali się co do wypożyczenia z przymusem wykupu, ale Marotta położył na tym rękę i zażądał zmiany warunków transakcji. Szczerze mówiąc, wydaje mi się to trochę dziwne, jeśli by tak było, miałbym duże wątpliwości co do organizacji kierowniczej Interu. Nie sądzę, że wypłynęło cokolwiek na testach medycznych. Spinazzola jest zdrowy, nie żartujmy, grał kilka tygodni temu w Romie. Nie zdziwiłbym się gdyby Marotta, zaangażowany na wielu frontach, z Eriksenem i Giroud, położył w pośpiechu rękę na transakcji. Z informacji, które mam, transakcję zamknęli Ausilio i Petrachi, ale nie poszła po myśli Marotty. Wydaje mi się to wszystko dziwne, ale transfer nie upadł całkowicie. Byłoby dobrze dla wszystkich, Romy, Interu i piłkarzy by zamknąć transakcję.

Mario Corsi dla Centro Suono Sport:
W Rzymie dzieje się wszystko... transakcja Spinazzola-Politano może nie dojść do skutku. Są tacy, którzy mówią, że Spinazzola nie dokończył testów medycznych i tacy, którzy mówią, że to sprawa warunków zakupu. Interu to nie interesuje, dla nich to tylko zrobienie zysku kapitałowego na Politano. Prawdopodobnie kwestią są testy medyczne, bowiem jak to jest, że dowiadujesz się po, że transakcja nie jest wygodna? Dziwne, Roma i Inter to dwa najdziwniejsze kluby we Włoszech.

Ugo Trani dla Rete Sport:
- Spinazzola? Testy medyczne nie mają tu znaczenia, to tylko sposób na wydłużanie czasu. Roma powinna postawić się mocno, odrzucić to by Spinazzola robił dodatkowe testy, czy tego chce czy nie. Potem powinna powiedzieć Spinazzoli, że od dziś grasz u nas na prawej stronie. Tak powinna wyglądać siła klubu. Formuła zmieniła się, gdyż Petrachi i Ausilio znaleźli sposób na przymus wykupu, ale kto waszym zdaniem dowodzi w Interze, Ausilio czy Marotta? 

Massimiliano Magni dla Rete Sport:
Jeśli Inter woli Younga w wieku 34 lat na 18 miesięcy, zatem do 36 roku życia niż Spinazzolę, który ma 26 lat i którego zasadniczo pozyskują za darmo, gdyż wymieniają na Politano, wówczas oznacza to, że ustalili, że Spinazzola nie może być przydatny...

Napisane przez: abruzzi dnia 16.01.2020; 12:19