Sevilla jednak nie jest zainteresowana Olsenem

W zeszłym tygodniu portal diariodesevilla.net sugerował, że Monchi, który przed rokiem ściągnął szwedzkiego golkipera do Wiecznego Miasta po owocnych występach podczas Mundialu w Rosji, teraz chciałby go pozyskać dla swojej Sevilli, mimo tego, że reprezentant "Trzech Koron" nie sprawdził się na Stadio Olimpico.

Niemniej serwis RomaPress poinformował, że andaluzyjski klub zaprzeczył pogłoskom łączącym Olsena z Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Na chwilę obecną Sevilla nie poszukuje dodatkowego bramkarza.

W każdym razie wraz z pojawieniem się w Rzymie Pau Lopeza i solidną grą Antonio Mirante, 29-latek znalazł się na liście zbędnych zawodników. Dotychczas w prasie pojawiały się doniesienia o zainteresowaniu Szwedem ze strony West Hamu i Fenerbahce, ale nie zostały przestawione żadne konkretne propozycje.

Olsen został pozyskany z Kopenhagi za 8,5 mln euro (plus 3,5 mln euro ew. bonusów). Mimo problemów z aklimatyzacją wystąpił łącznie w 35 meczach w barwach "Giallorossich", lecz pod koniec sezonu został usadzony na ławce rezerwowych ze względu na słabą dyspozycję, a jego miejsce zajął wspomniany wyżej weteran Mirante.

Napisane przez: aniolbezserca dnia 17.07.2019; 21:22