Trigoria: Bez Kluiverta, Gonalonsa i Riccardiego

Zespół Giallorossich przeszedł przed południem jedyną zaplanowaną na dzisiaj sesję treingową. Przez pierwsze pół godziny ćwiczeniom mogli przyglądać się dziennikarze.

Sztab i gracze pojawili się na boisku o 9:40. Zabrakło Gonalonsa i Riccardiego, z kolei Kluivert poddał się treningowi indywidualnemu. Sesja rozpoczęła się od przebieżki wokół boiska i ćwiczeń atletycznych. W trakcie tych drugich Fonseca nawoływał do dużej intensywności. O 10:05 zespół został podzielony na trzy grupy:

- Florenzi, Kolarov, Capradossi, Bouah, Pastore, Defrel i Fuzato

- Fazio, Karsdorp, Spinazzola, Nzonzi, Schick i Under

- Santon, Perotti, Antonucci, Dzeko, Juan Jesus, Cristante.

Gracze grali "w dziada" na jeden kontakt. Udział brali też trenerzy. W międzyczasie bramkarze, poza Fuzato, który trenował z piłkarzami z pola, pracowali z Savoranim. Ćwiczyli obrony niskie i wysokie przy słupku, wyjścia z bramki, a także wysokie zagrania z rzutów rożnych. O 10:17 zakończyło się pół godziny otwarte dla mediów. Potem zespół przeszedł do ćwiczeń taktycznych.

Po południu zespół nie będzie trenował. Gracze wrócą do ćwiczeń jutro rano. Z kolei po południu zagrają sparing z czwartoligowym Tor Sapienza.

Napisane przez: abruzzi dnia 17.07.2019; 13:21