GdS: Under oczarował Fonsecę. We wrześniu nowa umowa

Monchi mawiał, że był najlepszym graczem Romy. Nie tylko ze względu na to co udało mu się udowodnić na boisku mimo młodego wieku i początkowego sceptycyzmu, ale też z uwagi na koszt ekonomiczny związany z relacją między ceną karty i wynagrodzeniem.

Di Francesco go wypromował, z kolei Ranieri pracował przede wszystkim nad defensywą i powrotami w grze bez piłki. Teraz Cengiz Under przygotowuje się do poznania swojej trzeciej twarzy w zespole Giallorossich, Paulo Fonseci. Fonseca został od razu uderzony jakością Turka, tak bardzo, że zażądał o razu od kierownictwa zdjęcie go z listy transferowej, podaje Gazzetta dello Sport. Tak, bowiem Under znajdował się w ostatnich miesiącach często w centrum pogłosek transferowych.

Oko na graczu zawiesiły niektóre wielkie kluby jak Bayern Monachium Arsenal i Tottenham. Trochę z tego powodu czego dokonał w Europie, trochę dlatego, że znały dobrze jego sytuację kontraktową, z porozumieniem które przewiduje wypłaty na około 1 mln euro. Odnowienie kontraktu pojawi się jednak wkrótce, prawdopodobnie już we wrześniu lub październiku. Bowiem gdy zakończy się mercato, Petrachi usiądzie do stołu z jego nowym agentem (Ramadanim), aby wszytko dopiąć. Bowiem Under poza Fonsecą podoba się też bardzo Petrachiemu.

Napisane przez: abruzzi dnia 14.07.2019; 09:38