Il Tempo: Diawara skraca wakacje. Gotowy na 22 lipca

(Il Tempo - F.Biafora) Petrachi zapowiedział to na konferencji prasowej podczas prezentacji i koniec końców Diawara utrzymał obietnicę skrócenia wakacji. Pomocnik, który przybył do Rom przy okazji transakcji, która przeniosła Manolasa do Napoliu, został wyeliminowany ze swoją Gwineą z Pucharu Narodów Afryki 7 lipca i już 22 będzie do dyspozycji Fonseci na boiskach Trigorii.

22-latek miał prawo do miesiąca wakacji, ale by przyspieszyć adaptację w nowym zespole skrócił dni odpoczynku praktycznie o połowę i będzie już w najbliższy weekend w stolicy Włoch, aby przejść testy medyczne przed rozpoczęciem przygody w zespole Giallorossich.

Jeśli chodzi o aktualności, wczoraj portugalski trener zarządził jeden trening, dając graczom możliwość spędzenia dnia z rodzinami, ustalając powrót na zgrupowanie dziś wieczorem. Rano przeżyto mały moment niepokoju z powodu absencji Kluiverta z powodu problemu mięśniowego: prześwietlenie, któremu poddał się w Villa Stuart, dał wynik negatywny i Holender będzie na boisku już w poniedziałek.

Napisane przez: abruzzi dnia 14.07.2019; 08:25