Il Tempo: Conti przedłuży, Di Fra do Sampy

(Il Tempo - F.Biafora) Rewolucja Romy się nie zatrzymuje. Ostatnim pożegnaniem po tym Massary, o którego stara się Milan, jest fizjoterapeuta Ferrelli i ponadto bliska rozwiązania jest umowa Di Francesco, który jest o krok od Sampdorii.

Tym, który będzie kontynuował swoje małżeństwo z Romą jest Bruno Conti, gotowy przedłużyć kontrakt do 2020 roku, będąc związanym od 1973 roku, za wyjątkiem dwóch krótkich pobytów w Genoi. Marazico utrzyma rolę koordynatora technicznego działań związanych z identyfikacją i rozwojem młodych graczy, z konsekwencją zatwierdzenia Tarantino jako odpowiedzialnego za sektor młodzieżowy Trigorii (jego praca jest doceniania przez kierownictwo). 

Tym, którego nie będzie się już widywać w centrum sportowym jest jak powiedziano Ferrelli, który napisał wiadomość pożegnalną po tym jak nie przedłużono jego wygasającego kontraktu: "Po siedmiu latach również ta piękna przygoda dobiega końca. Jednak wrócę na trybunę razem z przyjaciółmi. Forza Roma na zawsze".  Jego brak zatwierdzenia pojawił się po tym jak w marcu zostali zwolnieni Stefanini, ówczesny odpowiedzialny za sztab fizjoterapeutów i Del Vescovo, klubowy lekarz. Jego miejsce zajęła tymczasowo dwójka ze sztabu Primavery, osteopata Locopo i doktor Costa. Wciąż do określenia jest ostateczna kompozycja sztabu, do którego dołączy sztab Fonseci. 

Napisane przez: abruzzi dnia 11.06.2019; 13:45