Il Tempo: Zaniolo zostaje, Dzeko i Manolas z walizkami

(Il Tempo - F.Biafora) Pożegnania De Rossiego i Ranieriego, nieobecnego na konferencji kapitana z powodu zewnętrznych zobowiązań, mogą nie być jedynymi tego lata. W Trigorii, w oczekiwaniu, aż usadowi się Petrachi, planuje się poważną rewolucję do przeprowadzenia w najbliższym mercato.

Głównymi wskazanymi do opuszczenia Romy są Dzeko i Manolas. Bośniacki napastnik otrzymał wiele ofert z Anglii, ale, ponieważ chciałby pozostać we Włoszech, trzyma je w zawieszeniu w oczekiwaniu na propozycję Interu. Grecki obrońca ma klauzulę 37 mln euro i po tym jak powierzył swoje sprawy Raioli, jego odejście jest prawdopodobne. Do wyjaśnienia jest sytuacja Pellegriniego, który może zagrać z Sassuolo: pomocnik może się uwolnić po zapłacie klauzuli 30 mln euro. 

Aby zdecydować przyszłość Undera przewidziane jest w najbliższych dniach spotkanie z agentem, który zajmuje się jego sprawami. Tym, który z kolei jest pewny pozostania, mimo silnego zainteresowania Tottenhamu, jest Zaniolo: "Na koniec sezonu usiądę do stołu z moim agentem i klubem, ale jestem spokojny, widzę moją przyszłość w Romie, chcę zostać i zrobię wszystko by uhonorować te wspaniałe barwy". Kibice potrzebują teraz nowych graczy takich jak on, z którymi mogą się złączyć.

Napisane przez: abruzzi dnia 15.05.2019; 09:38