Il Tempo: Conte "kręci". Pallotta ma nadzieję

(Il Tempo - F.Biafora) Przyszłość na trzech kartach. Conte był gościem programu EPPC w Sky  i poddał się zabawnemu przedstawieniu, w którym Cattelan starał się odgadnąć nową druzyne trenera. 

"Chciałbym wiedzieć, ale wciąż nie mam pojęcia gdzie pójdę w przyszłym sezonie", wyjaśniał gdy rozpoczynała się gra. Conte, być może najbardziej rozchwytywany spośród tych, którzy są bez kontraktu, dobrze nakreślił konieczne cechy, aby brać propozycje pod uwagę: "Pojdę do drużyny, która posiada projekt, który mnie przekonuje".

Podczas programu karty były wyciągane ręcznie, ukryte i nigdy nie pokazane do kamery, każda z symbolem klubu, który był łączony z byłym selekcjonerem Azzurrich. Wśród gagów i śmiechu ("Tam jest już projekt", mówił ironicznie Conte na temat jednego z klubów) na sam koniec pzostały tylko trzech kandydatów."Nie poszedłeś zbyt daleko z trzema ostatecznymi opcjami. Ogłoszenie będzie w czerwcu", kończące zdanie. Nie było żadnej wskazówki, ale Conte wydawał się mieć jasne idee. Roma ma nadzieję być wśród konkurentów. 

Napisane przez: abruzzi dnia 19.04.2019; 10:50