Il Tempo: Karsdorp 44, pozostaje tylko Florenzi

(Il Tempo - F.Schito) Właśnie w momencie gdy Roma myślała, że może odetchnąć, plaga kontuzji mięśniowych z powrotem uderza. Rick Karsdorp został wykluczony na Ferraris z powodu problemu ze zginaczem prawego uda, uosabia 44 uraz przeklętego sezonu.

Ranieri miał nadzieję odzyskać niemal kompletny zespół na Udinese i tymczasem, poza problemami ze zginaczem, które zatrzymały Holendra, musi też przyjąć do wiadomości zawieszenie Kolarova, zagrożonego i z żółtą kartką na boisku Sampy. Biorąc pod uwagę problemy Santona, wykluczonego na przynajmniej miesiąc z powodu urazu mięśnia dwugłowego lewego uda i odejście Luci Pellegriniego w trakcie sezonu, aby zdobywać doświadczenie w Cagliari, przeciwko drużynie z Friuli do dyspozycji spośród bocznych obrońców będzie tylko Florenzi.

Na prawej stronie Ranieri musi postawić koniecznie na gracza z Vitinii, który zatrzymał się w Covarciano z powodu urazu mięśnia płaszczkowatego lewej łydki, wystawiając na lewej stronie jednego z dwójki Juan Jesus (faworyt) i Marcano. Jutro o 11 zespół wróci do treningów. Do pracy z grupą wróci Diego Perotti, na dyskomfort łydki narzeka nadal Pastore.

Napisane przez: abruzzi dnia 07.04.2019; 12:47