CdS: Ausilio na prowadzeniu

Jest coś, bardziej niż coś, co wyciąga Monchiego z dala od Romy. Wystarczy przeczytać słowa Emeryego: "W tej chwili muszę skoncentrować się na moich celach z osobami, które pracują tutaj. Całą resztą zajmuje się kierownictwo"

Są tacy, którzy zapewniają, że Arsenal jest gotowy zapłacić Romie 3 mln euro, aby umożliwić rozwiązanie kontraktu. Ewentualny następca Monchiego będzie inny od Hiszpana, podaje Corriere dello Sport, gdyż Pallotta wydaje się być zorientowany w kierunku "trenera" w tym sektorze, osoby potrafiącej znajdować talenty, odpowiadając jednak przy każdej operacji przed pozostałymi dyrektorami w nowej siedzibie w dzielnicy Eur.

Prezydent ocenia wewnętrzne rozwiązanie z Balzarettim i Massarą, ale też zewnętrzne, gdzie w pierwszej linii znajduje się Piero Ausilio, dyrektor Interu, a za nim Mirabelli (były dyrektor Milanu), a także Faggiano (obecny DS Parmy). Jeśli chodzi o Di Francesco, wszystko zależy od niego. Jeśli doszedłby do kolejnego półfinału Ligi Mistrzów, wówczas może zostać.

Napisane przez: abruzzi dnia 27.02.2019; 13:00