Il Messaggero: Sevilla, fotel dla Monchiego

(Il Messaggero - U.Trani) W Hiszpanii, po tym jak łączono Monchiego z Barcą i Realem, ostatnio przybliżają go do Sevilli. Jeśli dyrektor sportowy, na razie, wykluczył powrót, naciski prezydenta mogą sprawić, że zmieni zdanie.

Oferta Arsenalu, aby ponownie przyłączył się do Emeryego, wydaje się być bardziej fascynująca, tak jak zresztą fascynująca może być każda propozycja, która wpłynie z Premier League. W Anglii cenią go tak jak w jego domu, którym nie jest jedynie San Fernando i Andaluzja. Monchi, podsumowując, ma mercato tak jak najlepsi gracze będący do dyspozycji Di Francesco. Do tej pory Pallotta, po tym jak dał mu białą kartę, nie zwracał uwagi na pogłoski odnośnie przyszłości swojego dyrektora sportowego.

Jednak współpracownicy prezydenta nie chcą być nieprzygotowani w przypadku odejścia Hiszpana. Wśród menedżerów, z którym kontaktowano się nieformalnie jest Mirabelli, który, opuścił zeszłego lata Milan i który był obserwatorem w Interze z Mnacini (lata 2014-2016). Były dyrektor sportowy Rossonerich jeździ po Europie: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia. Prowadzi scouting, w oczekiwaniu na odpowiednią ofertę.

Napisane przez: abruzzi dnia 10.02.2019; 16:11