Preziosi: Negocjacje z Romą nie są skończone

Borini i Destro razem w Romie? Jeszcze wczoraj wydawało się, iż żaden z młodych włoskich talentów nie będzie występował w koszulce Giallorossich. Dziś wiemy już, iż Roma nabyła pełne prawa do Boriniego. Jak relacjonuje z kolei w wywiadzie dla Radio Radio prezydent Genoi, Enrico Preziosi, negocjacje z zespołem Giallorossich w sprawie Destro nie dobiegły końca.

 

Destro będzie grał w przyszłym sezonie w Sienie?

- Siena wykupiła połowę karty. Skorzystali ze swojego prawa.

 

Jak zareagujesz na oskarżenia o sprzyjanie Morattiemu?

- To nie tak. Genoa ma wielu graczy, stąd rozmawiamy z tymi, którzy ich chcą. Dla przykładu jeśli chodzi o Destro były negocjacje z Roma i miałem pragnienie, aby otworzyć współpracę z Romą. Destro jest graczem, który moim zdaniem powinien pójść do innego klubu niż Siena.

 

Genoa rozmawiała z Interem i Romą?

- Mam wielki szacunek dla Romy. Miałem chęć zrobienia czegoś z zespołem Giallorossich. Chcieli również Palacio i zaoferowali dwa miliony więcej niż Inter. Jedynymi klubami, z którymi nie zrobiłem biznesu są Napoli i Roma. Miałem przyjemność robienia interesów z Sabatinim i mógł pozyskać Destro.

 

Chłopak chciałby przejść do Romy?

- Pewnie, a kto by nie chciał przejść do Romy?


Oferta otrzymana z Romy była bardzo interesująca. Teraz wykupili Boriniego i mają wielu piłkarzy w ataku. Mogą wrócić do gry o Destro?

- Negocjacje z Romą nie są skończone. Ich zainteresowanie Destro jest wciąż silne. Fakt, że wykupili Boriniego nie wpływa na negocjacje w sprawie Destro.

 

Napisane przez: abruzzi dnia 23.06.2012; 19:48