Mercato: Przedostatni dzień rozwiązywania współwłasności

W AtaHotel Executive w Mediolanie trwają spotkania działaczy klubów oraz agentów piłkarskich. Dziś przedostatni dzień na rozwiązania kwestii współwłasności. Obok tego, kluby mają szanse dyskutowania również innych transferów. W Mediolanie obecni są oczywiście Walter Sabatini oraz jego prawa ręka, Frederic Massara.

 

BORINI - Kwestia numer jeden do rozwiązania. Jak podały media, Roma i Parma zasiadły do stołu negocjacyjnego około 18:00. Jedyną informacją, jaką podano w plotkach jest to, iż piłkarz nie chce pozostać na współwłasności i chciałby, aby jego karta należała w pełni do jednego klubu. Sabatini i Lo Monaco pracują.

 

BRIGHI - W Mediolanie doszło też do spotkania agenta Birghiego, Vanniego Puzzolo z Walterem Sabatinim. Piłkarz, który wraca z wypożyczenia z Atalanty zostanie przynajmniej na razie w Romie. Puzzolo wyjaśnił dla tuttomercatoweb.com: "Matteo udaje się na obóz przygotowawczy z Romą. Na tą chwilę nie ma rozpoczętych żadnych innych negocjacji. Zobaczymy w najbliższych dniach".

 

ROSI - Jak doniosły dziś media, prawym obrońcą Romy zainteresowały się Chievo i Parma. Agent gracza, Davide Lippi wyjaśnił prosto z Mediolanu dla Sky Sport: "Rosi? Roma nie ma nic do powiedzenia, co oznacza, że go nie sprzeda, nie negocjuje jego transferu".

 

D'ALESSANDRO - Jak donosi tuttomercatoweb.com, Roma zdecydowała się na skorzystanie z opcji kotrwykupu połowy karty z Verony, która skorzystała wcześniej z opcji wykupu.


FLAMINI - Według portalu gazzetta.it, w mediolańskim hotelu doszło do zbliżenia między Romą a otoczeniem Flaminiego, który dopiero co opuścił Milan po zakończeniu kontraktu. O zainteresowaniu Giallorossich Francuzem mówi się od kilku dni.

 

CAPRARI - według doniesień vocegiallorossa.it, piłkarz zostaje na razie w Pescarze, która skorzystała niedawno z wykupu połowy karty.

 

Napisane przez: abruzzi dnia 21.06.2012; 20:16