Nainggolan: Plotki rozeszły się bardzo szybko. Nie ma nic na rzeczy

Były pomocnik Giallorossich odniósł się do ostatnich rewelacji jakie pojawiały się w mediach. Gracz zaprzeczył, że zgłosił swoją gotowość powrotu do wiecznego miasta.

fot. © asroma.com

Radja Nainggolan został poproszony o odniesienie się do ostatnich plotek, które łączyły go z potencjalnym powrotem do włoskiej stolicy, ponieważ Roma szuka tymczasowego zastępstwa dla Giniego Wijnalduma.

Były gracz Giallorossich zaprzeczył doniesieniom: „Te plotki rozeszły się bardzo szybko. Być może kibice zobaczyli we mnie przyzwoitego zastępcę dla gracza, który niedawno podpisał kontrakt i doznał kontuzji, ale nie ma nic na rzeczy”.

– Wiem, że fani chcieliby, abym wrócił i ja też bym tego chciał, jednak wiele osób mija się z prawdą, a rzeczywistość jest inna. Kiedy mówią mi „no dalej, chodź”, ktoś czyta te wiadomości i myśli, że to poważna sprawa, ale na końcu okazuje się to gadką w barze”. – powiedział w wywiadzie dla New Sound Level.

– Cieszę się z celów osiągniętych przez Romę, ponieważ wciąż ją kocham. To miasto kocha mnie tak samo, jak ja je kocham. Zawsze jestem podekscytowany myśląc o tym. Kiedy odszedłem dokonałem złego wyboru. To decyzja, której być może żałuję do dziś”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • scythese
  25 sierpnia 2022, 22:10

  Największy ból po Monchim…

 • takitam
  25 sierpnia 2022, 22:17

  No, bez powodu go do Interu nie oddali.

 • zolter
  25 sierpnia 2022, 22:18

  Do dziś się z tym nie pogodziłem tak w pełni, ze wielki mistrz monchi wypchnął Radje bo…bo koniecznie chciał przebudować drużyne żeby była "jego". Rezultat wszyscy znamy, a świetna wtedy pomoc została rozmontowana w jedno okienko i od tamtego czasu leży i nawet nie zbliża sie do tego poziomu.

 • riss
  25 sierpnia 2022, 22:52

  Szkoda że już nigdy nie wskoczy na taki poziom jaki prezentował u nas. Teraz nawet jakby przyszedł do nas to przypuszczam nawet boiska by nie powąchał.

 • As11
  25 sierpnia 2022, 23:27

  Radja w prime to była topka pomocników świata. Nie licząc Tottiego i DDRa mój ulubiony piłkarz Romy ever, długo nie będziemy mieli takiego drugiego jak on.

  • Jery
   26 sierpnia 2022, 00:59

   Zgadzam się i u mnie też to był mój ulubieniec

  • Omen
   26 sierpnia 2022, 01:22

   Mam identycznie

 • Totnik
  26 sierpnia 2022, 06:12

  Jak się jara i melanżuje to się formy do 39 jak Totti nie utrzyma, nie mniej budzą sympatię jego słowo bo rzadko kiedy zawodnik przyznaje się że odejście z Romy to największy życiowy błąd :)

  • Quattro
   26 sierpnia 2022, 06:42

   Przecież go Monchi wywalił na wypity pysk. Radja wbił na trening i wrzeszczał "Mi ha venduto, cazzo"

  • Totnik
   26 sierpnia 2022, 07:38

   No ale przecież On sam mówi o swoim błędzie ????

  • Quattro
   26 sierpnia 2022, 10:47

   Nikt za niego podpisu z Interem nie złożył. Inna sprawa, co miał robić skoro dostał zapewnienie, że nie zagra ani minuty w barwach asr?
   Teraz najwidoczniej żałuje, że nie został i nie powalczył o skład z nowymi właścicielami…

 • samber
  26 sierpnia 2022, 12:25

  Super zawodnik u nas. Dawał wiele. Miał charyzmę. Ze wszystkim się zgadzam. Ale że będzie musiał odejść było wiadomo już po jego sylwestrowych bełkotach. Jego wybory, jego błędy i on ponosi ich konsekwencje. To jak z Sabatinim – wydarzyły się takie rzeczy, że nie można było inaczej, trzeba było się rozstać. Trudno. A ogólne wspomnienia po Radji jako zawodniku Romy są oczywiście pozytywne. OK facet.