Nadchodzi Wijnaldum. Tottenham po Zaniolo

Z każdym dniem pojawiają się nowe informacje w sprawie Wijnalduma, chociaż tak naprawdę transfer stoi w miejscu od tygodnia. Kolejne wiadomości nie wiele zmieniają: porozumienie jest blisko, ale kluby wciąż negocjują.

fot. © en.psg.fr

Il Tempo (A. Austini) – Teraz musimy tylko zrozumieć, kiedy. Georginio Wijnaldum już pożegnał się ze swoimi kolegami z PSG i niedługo zostanie graczem Romy.

Pinto pracował wczoraj przez cały dzień nad transferem, nie będąc jeszcze w stanie sfinalizować transakcji. Ale teraz jesteśmy u celu, pomimo pewnego oporu ze strony Paryżan, którzy starają się jak najmniej uczestniczyć w wypłacie pensji Holendra. Operacja powinna zamknąć się zwykłym wypożyczeniem, bez włączenia zobowiązania do wykupu.

W międzyczasie Roma czeka na oficjalną ofertę z Bologni dla Shomurodowa. Spotkanie z włodarzami Rossoblu przewidziano na dzisiaj o czym pisaliśmy wczoraj. Giallorossi chcą sprzedać go definitywnie i nie zaakceptują zwykłego wypożyczenia z prawem do wykupu, uwaga na ewentualne włączenie się Torino i Wolverhamptonu.

Podczas mercato ciągle przewija się nazwisko Veretout (obserwowany przez Juve), zmuszony wczoraj do indywidualnego treningu z powodu dyskomfortu przywodziciela: wykluczono kontuzję. Również Zalewski przez kilka dni będzie pracować indywidualnie, dochodząc do siebie po lekkim skręceniu kostki w meczu z Tottenhamem, ale już czuje się lepiej. Anglicy za pośrednictwem Paraticiego wysłali zapytania o Zaniolo. Na razie nie ma bezpośredniego kontaktu z Romą, ale sytuacja jest monitorowana. Wreszcie młody Faticanti podąża w kierunku przedłużenia umowy do 2026r.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • sot
    2 sierpnia 2022, 09:50

    Jeszcze tylko poranna kawa, tradycyjne sprawdzenie czy Wijnaldum już prawie w Rzymie (ale jeszcze nie do końca) i można zaczynać dzień xD https://imgur.io/r/gifs/kuplW0m