Mourinho skrytykowany: „Bronienie się w sparingu jest komiczne”

Jednemu z angielskich dziennikarzy nie spodobał się pomysł Mourinho na wczorajszy mecz Romy z Tottenhamem, twierdząc, że bronienie się w sparingu przez kilkadziesiąt minut jest śmieszne.

Mitch Fretton, angielski dziennikarz i twórca treści do mediów i różnych kanałów marketingowych, autor słynnej aplikacji LiveScore, skrytykował grę Giallorossich i Special One.

Roma pokonała wczoraj Tottenham 1:0 dzięki bramce Ibaneza po asyście Dybali. Mitch Fretton, angielski dziennikarz i autor słynnej aplikacji LiveScore, skrytykował grę Giallorossich i Special One. Opublikował kontrowersyjny post w mediach społecznościowych, w którym wyśmiewa trenera: „Jose Mourinho parkujący autobus i marnujący czas od 50. minuty w meczu towarzyskim, to całkiem zabawne, kiedy o tym pomyślę”.

Wielu fanów Romy skomentowało tweet, odpowiadając fotomontażem Smallinga, który trzyma na rękach Kane’a.