Mourinho skrytykowany: „Bronienie się w sparingu jest komiczne”

Jednemu z angielskich dziennikarzy nie spodobał się pomysł Mourinho na wczorajszy mecz Romy z Tottenhamem, twierdząc, że bronienie się w sparingu przez kilkadziesiąt minut jest śmieszne.

fot. © asroma.com

Mitch Fretton, angielski dziennikarz i twórca treści do mediów i różnych kanałów marketingowych, autor słynnej aplikacji LiveScore, skrytykował grę Giallorossich i Special One.

Roma pokonała wczoraj Tottenham 1:0 dzięki bramce Ibaneza po asyście Dybali. Mitch Fretton, angielski dziennikarz i autor słynnej aplikacji LiveScore, skrytykował grę Giallorossich i Special One. Opublikował kontrowersyjny post w mediach społecznościowych, w którym wyśmiewa trenera: „Jose Mourinho parkujący autobus i marnujący czas od 50. minuty w meczu towarzyskim, to całkiem zabawne, kiedy o tym pomyślę”.

Wielu fanów Romy skomentowało tweet, odpowiadając fotomontażem Smallinga, który trzyma na rękach Kane’a.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • RomanoItaliano
  31 lipca 2022, 19:15

  Ciężko się domyślić, że taki był plan na mecz? Komedia…właśnie przez problemy z bronieniem w zeszłym sezonie straciliśmy kilka ważnych punktów. Jak dla mnie to o to chodziło Jose, aby przećwiczy taka sytuację w trakcie spotkania…przecież nie oddaliśmy nawet strzału w drugiej połowie…

 • Totnik
  31 lipca 2022, 19:16

  Grand Jose. Kolejnym spuchły poslady od swędzenia. :) Komentowanie sparingów to dopiero jest komiczne…

  • Wuju
   1 sierpnia 2022, 06:15

   Otóż to

 • hako
  31 lipca 2022, 19:36

  To niech się przyzwyczają. W końcowej fazie LK sztuka gry na 1:0 wychodziła Romie coraz lepiej. Jeśli to będzie przynosić efekty również w nadchodzącym sezonie, to niejeden tyłek zapiecze od wielkiego Mourinho :)))

 • Frosti
  31 lipca 2022, 20:08

  No jak on śmie trenować defensywę w sparingach. Przecież wszyscy wiedzą, że w sparingach gra się 1-0-0-10 i jest fajnie.

 • volt17
  31 lipca 2022, 21:06

  Bo jak wiadomo, w sparingach można trenować tylko atak ;)

 • Junkhead
  31 lipca 2022, 21:24

  Słabiutki ten Tottenham panie Fretton, takie są fakty.

 • riss
  31 lipca 2022, 21:27

  Sparing to sparing, obojętnie jaki był plan Jose na ten mecz, może sprawdzał po prostu obronę Częstochowy gdyby nie przyszło upragnione wzmocnienie środkowym obrońcą.