Mourinho pokonuje Viterbese 3:1: Zaniolo na szpicy, Tahirovic od pierwszych minut

José Mourinho zakończył rok 2022 bez eksperymentów. W teście za zamkniętymi drzwiami rozegranym wczoraj rano w Trigorii przeciwko Viterbese – wygranym przez Giallorossich 3:1 – portugalski trener zagrał zachowawczo, stawiając na klasyczne 3-4-2-1.

fot. © asroma.com

Mancini, Smalling i Ibanez zagrali przed Rui Patricio, Tahirovic wystąpił w środku pola, by wspierać Cristante – z Celikiem i Zalewskim na skrzydłach – podczas gdy Abraham w ataku zwolnił miejsce dla Zaniolo, wspieranego przez Pellegriniego i El Shaarawy’ego.

Podopieczni Special One zakończyli pierwszą część meczu na prowadzeniu po bramkach Pellegriniego i Zaniolo. W drugiej połowie oprócz Abrahama – autora trzeciego gola – trener postawił na Svilara (pod koniec spotkania obronił rzut karny), Kumbullę, Majchrzaka (młody Polak zadebiutował w meczu pierwszej drużyny),  Keramitsisa, Vine, Camare, Matica, Bove, Spinazzole i Karsdorpa. Wijnaldum i Dybala nie wzięli udziału w spotkaniu.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  31 grudnia 2022, 14:43

  "Mourinho pokonuje Viterbese" mamma miaaaa, świętujemy !

 • Omen
  31 grudnia 2022, 15:09

  Serio jakieś Winterbase wpierniczyło nam gola? :D
  Ach i jeszcze karnego mieli tylko nie wykorzystali? Już się nie mogę doczekać powrotu rozgrywek (i wizyt u psychoterapeuty)

 • zajc
  31 grudnia 2022, 17:56

  no to zaczynamy pompowanie balonika o scudetto.