Momenty Romy od GOUDA STORE

Gouda Store ma zaszczyt przedstawić koszulkę z czterema klatkami bliskimi każdemu sympatykowi AS Roma. Znajdziemy tu Danielle De Rossiego z meczu derbowego, jest selfie Tottiego, cieszynka Gabriela Batistuty oraz scena z ostatniej europejskiej kampanii - zwycięskiego finału w Lidze Konferencji Europy.

Gouda Store prezentuje koszulki z kultowej serii „momenty”. Projekt zawiera jedne z najważniejszych klatek odnoszących się do historii klubu. Tym razem na warsztat wzięto AS Roma.

Trwa przedsprzedaż momentów giallorossich. Opłacone zamówienia zbierane będą do końca 9 listopada (godzina 23:59). Następnie rozpocznie się etap szycia, który potrwać powinien około 5 tygodni. Planowana wysyłka oraz odbiory zamówionych momentów to połowa grudnia, na chwilę przed świętami bożego narodzenia. Koszt koszulki w przedsprzedaży to 89,99 zł, później cena wzrasta do 109,99 zł.

Ważne: tylko opłacone zamówienia będą realizowane.

+ Rodzaj nadruku: sitodruk
+ Metka żakardowa „Gouda Pirates” wszyta w kark
+ Taśma w karku z napisem Momenty w kilku językach
+ Aplikacja z ekoskóry
+ Dzianina o gramaturze 180g
+ Produkt aż nadto polski

Nie jest to reklama, post ma charakter informacyjny. Ze swojej strony możemy polecić koszulki ponieważ posiadają dobrą jakość i bardzo dużo pozytywnych recenzji. Zakupu możecie dokonać pod tym linkiem.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Barteq
    4 listopada 2022, 12:17

    Zamówiona z samego rana ✌️
    Lepsze to niż nagradzanie NB za fuszerkę jaką odwalają. 🤮