Aktualnie na stronie przebywa 163 gości oraz 0 użytkowników!

Raport pomeczowy: CSKA Moskwa vs. AS Roma

CSKA Moskwa
1:2
AS Roma

Giallorossi o krok od 1/8 finału: CSKA - ROMA 1-2

Po czternastu miesiącach przerwy zespół Giallorossich odniósł wyjazdowe zwycięstwo w Lidze Mistrzów. W arcyważnym meczu podopieczni Eusebio Di Francesco ograli CSKA Moskwa, rywala w walce o wyjście z grupy i niemal przypieczętowali awans do 1/8 finału rozgrywek. Do pewnego osiągnięcia tego celu Romie brakuje punktu w ostatnich dwóch spotkaniach. Wynik otworzyli szybko Giallorossi, po trafieniu Manolasa po rzucie rożnym. Gospodarze wyrównali zaraz po przerwie, ale nie cieszyli się długo tym stanem. Bramkę na 1-2 zdobył bowiem Pellegrini, a chwilę wcześniej sędzia pokazał drugą żółtą kartkę dla obrońcy CSKA, co wpłynęło wydatnie na obraz rywalizacji.

CSKA MOSKWA - ROMA 1-2 (0-1)

0-1 Manolas 4'

1-1 Sigurdsson 51'

1-2 Lorenzo Pellegrini 59'

CSKA MOSKWA (4-3-2-1): Akinfeev - Mario Fernandes (Schennikov 12'), Rodrigo Boecao, Magnusson, Nababhkin - Oblyakov, Bijol, Akhmetov (Khosonov 76') - Vlasic, Sigurdsson (Chernov 64') - Chalov
Ławka: Pomazun, Efremov, Nishimura, Zhamaletdinov
Trener: Viktar Hancarenka

AS ROMA (4-2-3-1): Olsen - Santon, Manolas, Fazio, Kolarov - Nzonzi, Cristante - Florenzi (Juan Jesus 88'), Lorenzo Pellegrini (Zaniolo 82'), Kluivert (Cengiz Under 70') - Dzeko
Ławka: Mirante, Marcano, El Shaarawy, Schick
Trener: Eusebio Di Francesco

Żółte kartki: Magnusson 30' i 56' (CSKA)

marbas Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 3
Bez szału gra. To co pomarnowaliśmy okazji szkoda gadać. Jednak bardzo ważny i dobry wynik, a to jest najważniejsze. Forza Roma!
Profil PW
Lupo_asr Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 4
W końcu jakaś wygrana ... GRAZIE ROMA!!!
Profil PW
Premislaus Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 2
Taki wynik, daje jeszcze nadzieję, że sezon może nie być tak fatalny :)
Profil PW
abruzzi Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 4
Nie był to wybitny mecz, ale też czekaliśmy na wyjazdową wygraną w Lidze Mistrzów od 14 miesięcy. Najważniejsze trzy punkty i praktycznie mamy awans do 1/8. Pozostaje powalczyć o pierwsze miejsce w grupie.
Profil PW
raven666 Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 3
Wygrana na mega trudnym terenie, awans na wyciągnięcie ręki, nie ma co marudzić.
Świetny dziś Kluivert, Zaniolo znowu b.dobre parę minut, podobał mi się nawet N'Zonzi.
Po drugiej stronie Florek, Kolarov
#Dzekonaławe
Profil PW
Gialla come er sole Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 1
Zgadza się. Gra średnia, wynik świetny. Czyli olewamy ligę i dostajemy się do LM jako obrońca trofeum :)
Profil PW
progressrome Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 1
Jedyny pozytywny aspekt to umiejętność stworzenia wielu okazji pomimo calkowitego chaosu w grze, natomiast sposób w jaki te okazje są marnowane zszokowałby niejednego miłośnika igrzysk paraolimpijskich.
Profil PW
CanisLupus Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 2
Trzymam się zasady, że zwycięzców się nie sądzi. Brawo za ... wynik i prawie awans z grupy.
Profil PW
nazgul Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 0
Mi się podobał młody Kluivert, brakuje mu trochę doświadczenia ale zadatki ma na bardzo dobrego skrzydłowego do tego kilka razy ładnie w obronie. Dzeko powinien chyba trochę odpocząć bo to co wyrabiał to przechodzi ludzkie pojęcie...no i Florek który mogl uspokoić mecz już na poczatku, to tylko pokazuje że nie można chłopaka rzucać z pozycji na pozycję. Najważniejsze że wygrali, teraz czekam na przełamanie w lidze. Forza !!!!
Profil PW
Wuju Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 0
Niezle. Niespodziewalem sie. Jakby pele nie zaczal grać w tym sezonie, pomocy w ogóle by nie było :))) można sie cieszyc, ale z drugiej strony jakbysmy mieli bardziej wyrownana druzyne w grupie to rozowo by nie było, patrz napoli czy Inter. Cwiercfinal to bedzie raczej max w tym sezonie chyba,że Shick i Cristante odpala hihi
Profil PW
MrKrzysiek97 Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 1
Najważniejsze że wygraliśmy.
Profil PW
samber Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 0
Plan na Ruskich to było min 4 pkt aby czuć się bezpiecznie. Mamy 6 pkt. Sama gra kolejny raz pokazała gdzie mamy problemy i tu nie ma nic nowego. Ciekawe jest, że przy tych samych zawodnikach i problemach, wystarczy trochę bardziej się skoncentrować aby wygrywać. To jak oni są zmotywowani w SerieA ?
Profil PW
kreatos Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: -4
Najważniejsza wygrana? Styl bez szału? Ku*wa mać... Czyli co, czyli Roma ma być byle jakim kubem bez ambicji? Cieszyć się z wyniku bo się ku*wa udało?? Właśnie patrzę co rubentus odpierdla (połowa meczu) i już rozumiem co robią na pierwszym miejscu z dorobkiem 10W1D w 11 kolejkach...

Christante to jakiś żart. W ogóle dlaczego DiFra ściągnął Pellegriniego i Kluiverta? Brajanek był pierwszy do zmiany i to po 15 minutach gry...a Justin jedynym który coś się rzeczywiście starał. Już nie będę mówił, że kiedy usłyszałem jak komentator powiedział że N'Zonzi ma ksywę "Ośmiornica" to prawie się zesrałem ze śmiechu.

Tak grać to skandal. W ogóle Florek powinien za spier**lenie swojej sytuacji oddać tygodniówkę na szkółkę piłkarską.
Profil PW
kreatos nic dodac nic ujac
Profil PW
mold Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 2
Ogólnie mogliśmy ten mecz zamknąć o wiele wcześniej, poległ tam Real, przez ostanie 14 miesięcy nic nam się zagranicą nie udawało, także więcej plusów niż minusów co nie?
mold Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 8
Juve w 5 minut przegrało spotkanie po 85 minutach dominacji.
Nawet nie wyobrażam sobie gównoburzy jaka rozegrałaby się na naszej stronie po przebiegu takiego spotkania.
Profil PW
completny Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 1
Haha, w sedno mold :)
Profil PW
Totnik Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 0
Cieszmy sie tymi meczami bo w przyszlym roku nie wiadomo czy beda :)
Profil PW
Junkhead Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 2
" Właśnie patrzę co rubentus odpierdla (połowa meczu) i już rozumiem co robią na pierwszym miejscu z dorobkiem 10W1D w 11 kolejkach..."

No Juve to akurat przegrało swój mecz, ale grunt, że ładnie zagrali. To przecież najważniejsze.
Profil PW
samber Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: -2
W dupie mam rubentus i ich grę! To co Monchi zrobił w Romie to mi się nie podoba. Nie podoba mi się też to jak gramy, a właściwie to nie gramy nic. Ale co qwa mam po zwycięstwie rwać włosy, rzucać butelkami? Wygraliśmy i trzeba się cieszyć chociaż z tego. A może też mieć ślepą nadzieję, że nastąpi przełamanie (w co szczerze wątpię :) ).
Profil PW
Junkhead Dodano: 6 miesięcy temu | Karma: 3
"A może też mieć ślepą nadzieję, że nastąpi przełamanie (w co szczerze wątpię )."

Jak nie zaczną w końcu puszczać tego hymnu LM przed meczami w Serie A, to może być ciężko o przełamanie. :)
  • hero; 4 godziny temu

Mbappe: "Czas wziąć większą odpowiedzialność w PSG lub gdzieś indziej."
    To chyba transfer za 300mln nadchodzi

• CanisLupus; 5 godzin temu

Żeby tylko Viola nic nie odwaliła :/

• abruzzi; 5 godzin temu

Robi się małą tabelę między zespołami: Inter 9 pkt, Milan 8 pkt, Atalanta 7 pkt. Roma 5 pkt.

• samber; 5 godzin temu

Dopuszczam remis w meczu Inter-Empoli tak 50 na 50. Tu naprawdę może się wiele wydarzyć. Pozostałe mecze to tylko formalności. Chyba że Milan tak się posra, że zacznie strzelać do własnej bramki :)

• BigStars; 6 godzin temu

A co by bylo jak by wszyscy mieli 66p na koniec?? Tzn.. Atalanta,Milan,Inter,Roma

• Barteq; 6 godzin temu

Teraz to już mnie obchodzi tylko Fiorentina żeby spuściła w kiblu te genoe...

• CanisLupus; 6 godzin temu

No to Atalanta w Champions na 99%, Inter na 90 ;) Cudów chyba nie będzie, choć Inter, w ostatniej kolejce, gra z zagrożonym Empoli.

• Kwapinio; 6 godzin temu

Masa głupio straconych pkt + nie wygraliśmy żadnego z 6 spotkań z Milanem, Interem i Atalantą. Mając to wszystko w pamięci to i tak długo byliśmy w walce o LM.

No ładna :)

• Adamus; 6 godzin temu

Piękna bramka

• Mancol; 6 godzin temu

Cały ten sezon to jakiś jeden wielki dramat. Remisowanie wygranych meczy w okolicznościach do których chyba tylko Roma jest zdolna jak z Atalantą, Cagliari i Genoą. Remisy u siebie z Chievo czy nawet Violą teraz w rundzie rewanżowej gdzie są mega słabi. Po przerwach na reprezentacje też nie graliśmy nic jak chociażby oklep z Bologną. Wystarczyło mieć o 2 frajerskie momenty mniej i byłaby LM. No i na koniec jeszcze gwóźdź programu czyli to co amerykańskie świńskie łby odstawiły z Daniele. Szkoda ryja strzępić.

Coś w tym jest jednak, że poza Juve i Napoli, to poziom tej ligi jest słaby. Myślę, że w LM Atalanta lepiej by się prezentowała niż Milan.