Mangiante: Celik wyeliminowany na 2 miesiące

Zeki Celik wypadł z gry na dwa miesiące. To oznacza, że Turek nie zagra już w tym roku w spotkaniach o punkty. W najbliższym miesiącu, zanim wróci Karsdorp, Mourinho będzie musiał radzić sobie z dwójką Zalewski, Spinazzola.

fot. © asroma.com

To już koniec przygody Zekiego Celika z grą w meczach o punkty w tym roku. Turek, jak podaje Angelo Mangiante, nie wystąpi na boisku przez około 2 miesiące. Tymczasem 14 listopada rozpoczyna się przerwa na Mundial, stąd do gry wróci na początku stycznia.

Gracz doznał na samym początku wczorajszego meczu z Betisem Sevilla urazu więzadła przybocznego piszczelowego kolana. Operacja nie będzie potrzebna. Kontuzję sprokurował Mancini. Celik jest drugim prawym obrońcą, który wypadł z obwodu w zespole Giallorossich. Uraz kolana leczy też aktualnie Karsdorp, który będzie gotowy do gry nie wcześniej niż na początku listopada. Dlatego też na wahadłach będą grali w najbliższych spotkaniach Spinazzola i Zalewski, desygnowani początkowo do występów wyłącznie na lewej stronie boiska.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Macin
  7 października 2022, 19:33

  Brawo orzeszek.

 • ANTI7AZIALE
  8 października 2022, 02:35

  Sypiemy sie kurwa😙

 • samber
  8 października 2022, 08:30

  W sumie wytrzymał trochę dłużej niż Wijnaldum.

  • Totnik
   9 października 2022, 13:19

   Katorżniczy reżim treningowy Romy dla nowych leszczy się nie sprawdza, za ciency są :) a tak poważnie zmieniają się trenerzy, właściciele a poważne kontuzje zawsze pozostają :)

  • Robo-cup
   9 października 2022, 14:12

   #Totnik a Ty ten mecz oglądałeś, czy swoje opinie opierasz na opowieściach? Co ma wspólnego system treningowy z urazem, którego doznał Celik? Kontuzja jest efektem faulu (gdyby to był przeciwnik mogło się skończyć nawet czerwona kartką) ułomnego "kolegi" z drużyny. W tym wypadku 100% zasługi to nasz niedorozwinięty zawodnik z obrony.