Lukić skłócony z Torino. Roma przygląda się sytuacji

Jak podaje Tuttosport, Sasa Lukić znalazł się w kręgu zainteresowań Romy. Gracz ma być skonfliktowany z prezydentem klubu, a Giallorossi mogą chcieć wykorzystać sytuację.

fot. © torinofc.it

Roma jest zainteresowana pomocnikiem Torino, Sasą Lukiciem, który miał poprosić o odejście z klubu przed pierwszą kolejką Serie A.

Według Tuttosport reprezentant Serbii – który niedawno przejął opaskę kapitana po tym, jak z klubem pożegnał się Andrea Belotti – jest skonfliktowany z zarządem Torino.

Gracz utrzymuje, że prezydent Torino, Urbano Cairo nie dotrzymał pewnych obietnic. W rezultacie Lukic naciska teraz na odejście.

Włoska gazeta twierdzi, że Roma monitoruje sytuację z dużym zainteresowaniem, biorąc pod uwagę cechy Lukica, które czynią go odpowiednim profilem dla zespołu Mourinho.

W ubiegłym sezonie 26-latek zdobył 5 bramek i zanotował 4 asysty w 35 występach w Serie A.

Niektóre media sugerują, że mogłoby dojść do wymiany na linii Roma-Torino. Do Rzymu trafiłby Lukic, a w przeciwną stronę powędrowałby Kluivert, dla którego Giallorossi wciąż szukają rozwiązania.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • romomaniak
  13 sierpnia 2022, 14:37

  Całkiem spoko pomysł. Lukic na rezerwę pokryje kilka pozycji, a klub zawsze zyska na takich walczakach w składzie + dobry wpływ na resztę zespołu. Myślę też że nie byłoby problemów z potencjalną sprzedażą w przyszłości do innych lig.

 • riss
  13 sierpnia 2022, 14:39

  Może chcą jeszcze Eldora !!! Wtedy odblokujemy Belo.

 • Omen
  13 sierpnia 2022, 15:01

  Pomysł z wymianą na Klajferciątko doskonały.

 • matekson
  13 sierpnia 2022, 15:09

  Brać Lukicia za 20 mln a oni Kluiverta i Shomorodova za 30 mln wszyscy będą zadowoleni :)

 • Canis
  13 sierpnia 2022, 21:56

  Cairo to nie idiota. Dobrze wie, że Kluivert to się nadaje do roznoszenia ulotek i wypasania biedronek wysokogórskich. W dodatku zarabia dwa razy tyle co Lukic. Tak że tego … Prędzej już uwierzę, że by naszego Mongoła z Uzbekistanu wolał, chociaż ten też ma wyższe zarobki od Serba.

  • matekson
   13 sierpnia 2022, 22:21

   Pomarzyć można 😋