LGdS: Solbakken potwierdza transfer do Romy: „Moja historia z Bodo się skończyła”.

Telenowela z Olą Solbakkenem zmierza ku końcowi. Napastnik długo znajdował się pomiędzy Romą, a Napoli. Ostatnie doniesienia sugerują, że gracz przystał na ofertę Giallorossich. Rzymianie mieli naciskać na wcześniejsze zwolnienie piłkarza czemu sprzeciwia się obecny klub Norwega, Bodo/Glimt.

fot. © glimt.no

Norweski napastnik Ola Solbakken ma stać się pierwszym i głównym wzmocnieniem Romy w styczniowym oknie, po tym jak stołeczny klub osiągnął porozumienie z otoczeniem piłkarza w sprawie bezpłatnego transferu po przerwie spowodowanej Mistrzostwami Świata.

Mimo że rozgrywki w Norwegii dobiegają końca za kilka tygodni, Bodo/Glimt nadal odmawia Solbakkenowi odejścia przed wygaśnięciem jego kontraktu, który jest ważny do 31 grudnia.

Według La Gazzetta dello Sport, Solbakken był podobno niezadowolony z tego, jak strona norweska pokierowała jego sytuacją.

Włoska gazeta przytoczyła nawet słowa piłkarza: „Moja historia z Bodo/Glimt prawdopodobnie dobiegła końca. Zdaję sobie sprawę, że dla klubu musi być frustrujące, że nie zarobią żadnych pieniędzy na mojej sprzedaży”.

Przypomnijmy, że relacje Romy z norweskim klubem są napięte od czasów bójki w jaką wdali się przy okazji meczu, Kjetil Knutsen menadżer Bodo/Glimt oraz trener bramkarzy Giallorossich, Nuno Santos.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.