LGdS: Mourinho rozmawiał z Dybalą

Jeszcze do niedawna to, że Paulo Dybala zagra dla Interu można było uznać za pewnik. Z biegiem czasu zamiast potwierdzenia transferu, z każdym kolejnym dniem Argentyńczyk oddalał się od klubu z Mediolanu. Dziś według różnych źródeł, najbliżej pozyskania Dybali jest Roma.

Roma nadal pozostaje w kontakcie z Paulo Dybalą, który obecnie ocenia swoją przyszłość po rozstaniu z Juventusem na początku miesiąca.

Giallorossi są podobno faworytami do pozyskania argentyńskiego piłkarza, przed Napoli i Interem, którzy znajdują się w tyle.

Według La Gazzetta dello Sport, José Mourinho jest osobiście zaangażowany w negocjacje i nadal pozostaje w kontakcie z 28-latkiem.

Włoska gazeta twierdzi, że Mourinho rozmawiał z Dybalą na kilka minut przed towarzyskim meczem z Portimonense.

Oczekuje się, że argentyński napastnik podejmie decyzję w nadchodzących dniach, a Roma ma nadzieję, że Dybala zostanie wielkim wzmocnieniem podczas letniego okna transferowego.

Informację o rozmowie telefonicznej Mourinho-Dybala potwierdza również Filippo Biafora.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Canis
  16 lipca 2022, 23:07

  Mourinho jest na jakimś podsłuchu czy wychodzi na rynek w środku miasta i dre ryja do telefonu? – "Paweł! Przyjdź do Romy! Tak … potrzebuję cię! Damy ci tyle co Napoli plus milion euro! Dobra, to jesteśmy umówieni!" I tak o to La Gazzetta i Biafora zdobyli tą informację.

  • majkel
   16 lipca 2022, 23:10

   Biafora pierdołami raczej się nie zajmuje. Tu nawet niekoniecznie mogło pójść info z obozu Romy, tylko ze środowiska Dybali.

 • volt17
  17 lipca 2022, 01:43

  Akurat Biafora jest trochę confirm manem i jeżeli coś nie jest pewne na 100% to nie pisze. Stąd też rzadko puszcza jakieś plotki jeżeli nie było pewnego kontaktu między stronami

 • Totnik
  17 lipca 2022, 06:53

  Ładną pogodą jak Abramsa już nie sciemni :)