LGdS: Mourinho chce zatrzymać Cristante w Romie

Według informacji zebranych przez mediolański dziennik, Jose Mourinho miał poprosić klub o pozostanie Bryana Cristante. Pomocnika Romy łączono tego lata z transferem do Milanu i Juventusu, ale wolą trenera Giallorossich, jest zatrzymanie gracza u siebie.

fot. © asroma.com

Pomimo kilku plotek łączących Bryana Cristante z innymi włoskimi drużynami, w tym Juventusem i Milanem, 27-latek podobno chce pozostać w Romie dzięki doskonałym relacjom z Jose Mourinho.

W rzeczywistości La Gazzetta dello Sport informuje, że Jose Mourinho dał jasno do zrozumienia klubowi, że chce, aby Cristante pozostał w stolicy.

Special One uważa za kluczową obecność Cristante w szatni i uznaje go za lidera na boisku, dlatego priorytetowo potraktował pozostanie Cristante w Romie.

Agent piłkarza rozmawiał już z klubem w sprawie przedłużenia kontraktu, na podobnych warunkach jak Gianluca Mancini, który zapewniłby Cristante wyższą pensję i potwierdziłby jego status jako jednego z liderów drużyny.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Wuju
  26 lipca 2022, 15:31

  Może zostać. Jednak jakieś podwyżki i liderowanie to nawet nie jest średnie na jeża. Na razie to co mu najlepiej wyszło w Rzymie to nie dać opie…… się dwóm złodziejom. Nie dość ,że ich obezwładnił to jeszcze wpie…. spuścił. No lider mu pasuje

 • majkel
  26 lipca 2022, 15:34

  Trzeba przyznać, że u Mou trochę się ogarnął. Jeśli wodzu uznał, że lepiej mieć Cristante niż nie mieć, to niech zostanie. Ale z tą podwyżką to też bym uważał.

 • riss
  26 lipca 2022, 15:37

  Jakaś tam symboliczna podwyżka ok, ale bez przesady to jest zwykły rzemieślnik, a nie jakiś wirtuoz środka pola.

 • Barteq
  26 lipca 2022, 15:46

  Cristante to lider i jakakolwiek dyskusja jest bezcelowa. Można go nie lubić, można wypominać babole (tak szczerze – jakiemu zawodnikowi z naszej kadry nie?), ale jego rola w zespole jest nie do podważenia. Chciałbym żeby przyszedł jeszcze jeden defensywny pomocnik prócz raczej mało ruchliwego Matica który biegałby stricte w defensywie (taki Torreira) i dał więcej swobody Bryanowi.

  Przedłużać czym prędzej!

 • Canis
  26 lipca 2022, 16:35

  Cristante zarabia mniej od Diawary. Tak że tego …

 • matekson
  26 lipca 2022, 19:18

  Chłop powinien spokojnie 3 mln zarabiać. Jest wartością dodatnia. Na pewno do rotacji z Maticiem i Wilajdunem

 • ANTI7AZIALE
  27 lipca 2022, 03:09

  Drewno ale Mou wie lepiej