LGdS: Manchester United zainteresowany Zaniolo

Przyszłość Nicolò Zaniolo nadal jest przedmiotem tegorocznych plotek transferowych. Pobyt 22-latka w Romie jest daleki od pewnego i w sieci pojawia się coraz więcej spekulacji.

fot. © asroma.com

Wciąż nie cichną plotki na temat przyszłości Nicolò Zaniolo. Niektórzy dziennikarze już dawno sprzedali gracza do Juventusu. Co więcej, podawali nawet konkretne daty testów medycznych przed przenosinami do Turynu. 

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, Zaniolo cieszy się zainteresowaniem również zagranicą i jest uważnie obserwowany min. przez Manchester United.

Czerwone Diabły nie poczyniły żadnych konkretnych kroków naprzód, ale śledzą sytuację wokół piłkarza.

W przeciwieństwie do Juve, które najpierw musi sprzedać Matthijsa de Ligta, United może od razu zaspokoić potrzeby Romy. Jednak na razie Zaniolo chce kontynuować grę we Włoszech i jego celem pozostaje Stara Dama.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  14 lipca 2022, 15:06

  Dziś po treningu Zaniolo został na boisku wspólnie z Pellegrinim. Obaj rozmawiali przez około pół godziny.

 • irekxsoberxASR
  14 lipca 2022, 15:22

  Jak jego celem pozostaje staruszka to nie widzę problemów … 50 mln eurasow i twoje marzenia się spełniają

 • Abraham
  14 lipca 2022, 15:59

  Ciekaw jestem czy on ma naprawdę takie parcie na transfer czy to takie bardziej klubowe chęci lub prasowe podkręcanie.

 • Omen
  14 lipca 2022, 17:17

  Z dwojga opcji – Juve i ManU oczywiście lepiej gdyby wybrał… Juve. Przecież jeżeli nadal będzie grać tak jak teraz to tylko się w ten sposób osłabią :D I to za 50 baniek. Daje Stara Dama :D

  A pinto tyłek w troki i proszę poszukać kogoś dobrego do ofensywy i to nie tylko za Zaniolo. Miki cały czas nie został nikim zastąpiony. Pomoc dziurawa jak szwajcarski ser, Mou zaczął przygotowania do sezonu i jak zwykle jesteśmy daleko w polu.

 • Frosti
  14 lipca 2022, 18:19

  Zaniolo obserwuje też Real Madryt. Co prawda nie poczynili żadnych konkretnych kroków, ale uważnie śledzą sytuację wokół piłkarza :D

 • abruzzi
  14 lipca 2022, 18:39

  Całe szczęście, że Pallotty nie ma, bo by było zwalane na niego, że chce sprzedać Zaniolo, a tak to jest wina piłkarza ;)

  • riss
   14 lipca 2022, 19:29

   Palotyn to by go sprzedał za 20 mln plus 5 mln bonusów po osiągnięciu celów sportowych i taki by był finał historii. Jak chcą kupić to wykładać 50 mln, skoro Sassuolo chce 30 mln za Fratessiego to szanujmy się trochę.

  • samber
   14 lipca 2022, 23:03

   Pewnie by leciało po Pallotcie, ale jednak wszyscy widzieliśmy co wyrabiał Zaniolo wiosną. Widać też było, że między trenerem i zawodnikiem jest taka hm przeciętna chemia. Mou raczej nie był zadowolony z Zaniolo. To wszystko powoduje, że taki transfer nikogo nie zdziwi. Oprócz my nie mamy zbyt wielu zawodników za których można się domagać poważnych pieniędzy. Nic zatem dziwnego że pismaki mają zabawę. A jaka jest prawda? Czego chce zawodnik, Mou i Pinto? Cholera wie.