Leggo: Sara mówi „tak”. Roma rozmawia z Norwich

Giallorossi mają rozmawiać z Norwich w sprawie środkowego pomocnika.

fot. © ogcnice.com

(Leggo – F.Balzani) Zmiana tempa gry w środku pola i piłkarz do odbiorów w defensywie. De Rossi, na tydzień przed zgrupowaniem, powtórzył swoje żądania. 

I tak, oprócz Le Fee, Roma wraca po Gabriela Sarę, który powiedział już „tak” Giallorossim. Norwich otworzyło się na sprzedaż, ustalając cenę na 20 mln euro za Brazylijczyka, który w ostatniej edycji Championship zdobył 13 goli i zaliczył 12 asyst. Sara zająłby miejsce Sanchesa, z kolei Le Fee jest widziany w kadrze jako następca Aouara.

W defensywie rosną notowania Valentiniego z Boca. Środkowy obrońca z włoskim korzeniami zna dobrze De Rossiego i jest sponsorowany przez Samuela i Burdisso. Jego kontrakt wygasa w grudniu, by go pozyskać potrzeba co najmniej 6 mln euro. Oficjalnie potwierdzono transfer Buby Sangare z Levante za 1,6 mln euro plus 10% przyszłej sprzedaży.

Komentarze

 • Totnik
  2 lipca 2024, 10:02

  La Fafee, Bamby i Huby Buby, Francuska Roma rośnie w siłę :)

 • Canis
  2 lipca 2024, 10:58

  Sara to chłop czy baba? Jedni piszą że Sara mówi tak, inni że nie ma żadnego tematu Sary. Za to Anna mówi kategorycznie "nie". I to mi się podoba właśnie, że największe mercato, to zawsze robią Romie dziennikarze a nie dyrektorzy sportowi 😂

  • Totnik
   2 lipca 2024, 12:12

   Strasznie dyskryminuejsz moze nie czuje się ani chłopem ani babą a osobniczem niebinarnym lub inną z 8977384 płci albo wiertarką udarową?

  • Canis
   2 lipca 2024, 15:51

   Masz rację Tot. Nie wziąłem tego pod uwagę. Poprawię się.