Lazio wściekłe po „niesprawiedliwym” sędziowaniu przed derbami Rzymu

Po przegranej 1:3 z Salernitaną, Lazio było wściekłe na AIA – włoski związek sędziów – i Lega Serie A w wyniku żółtej kartki dla Sergeja Milinkovica-Savica, która przesądziła o zawieszeniu serbskiego pomocnika w nadchodzących Derby della Capitale z Romą.

Lazio jest wściekłe. Milinkovic-Savic obejrzał w meczu z Salernitaną żółtą kartkę, która wyklucza jego występ w derbach Rzymu. Zdaniem biancocelestich sędzia popełnił błąd.

Jak donosi w dzisiejszym wydaniu La Repubblica, kierownictwo Lazio – pod przewodnictwem prezydenta klubu Claudio Lotito – spotkało się z przedstawicielami AIA, aby wyrazić swoje rozczarowanie i złość z powodu tego, co uznali za „niesprawiedliwe” sędziowanie.

Lotito przeprowadził rozmowy z kierownictwem AIA i Lega Serie A w celu zawieszenia sędziego Gianluca Manganiello, który w meczu przeciwko Salernitanie pokazał żółta kartkę Milinovicowi-Savicowi przez co Serb nie zagra w derbach Rzymu. Jednak Manganiello został już uspokojony, arbiter poprowadzi następne mecze w Serie A i nie spotka się z żadnymi konsekwencjami po niedzielnym incydencie.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • jasiekasr
  1 listopada 2022, 19:06

  Niech sobie przypomną jak Pellegrini dostał kartkę za nic przed derbami rok temu i siedzą cichutko.

  • ANTI7AZIALE
   2 listopada 2022, 02:20

   Ta dokladnie

 • samber
  1 listopada 2022, 19:10

  Ale oni muszą skamleć, taka ich natura.

 • irekxsoberxASR
  1 listopada 2022, 20:04

  Bastardo bianco blu

 • Omen
  1 listopada 2022, 20:58

  U nas też zabraknie kilku ważnych chłopaków (w tym najważniejszego – Dybały), więc niech przestaną się mazać i zaczną szykować do bitwy.

 • Totnik
  2 listopada 2022, 07:04

  Robią wieś jak zwykle

 • mold
  2 listopada 2022, 10:44

  Zaraz zaraz, przecież tam był faul jak byk i to na pomarańczowa kartkę

 • Wuju
  3 listopada 2022, 13:05

  Stado baranów. Najlepsze wypowiedzi,że znowu sędziują pod Rome i niezasłużona kartka czerwona po faulu na Zaniolo

  • abruzzi
   3 listopada 2022, 20:28

   Już abstrahując od tego Pellegriniego i jego dużo głupszej kartki przed derbami w poprzednim sezonie, choć zasłużonej, to nie rozumiem trochę tego całego oburzenia wokół kartki Milinkovica i wręcz nagonki na sędziego, szczególnie ze strony Sarriego. No chłop dostał żółtko, które dałoby 99% sędziów na świecie. 1% to ci, co by się zagapili i nie zauważyli faulu. Jak pisze Mold, to było nawet na pomarańczową.