La Repubblica: Paredes na wylocie

Pomocnik Romy, który jest rezerwowym Argentyny na Copa America, rozważa bardzo dobrą ofertę z Arabii Saudyjskiej.

fot. © asroma.com

(La Repubblica – M. Juric) Przyszłość Leandro Paredesa może być z dala od Romy. Argentyński otrzymał w ostatnich dniach super ofertę z Arabii Saudyjskiej i wziął czas, by ocenić propozycję.  

Pomocnik czuje się centralnym punktem kadry Romy i oczywiście jest bardzo ceniony przez Dsaniele De Rossiego. Oferta saudyjska jest z kategorii tych, które mogą zakręcić w głowie, dlatego ją ocenia, również razem z rodziną. Mimo jego pragnienia pozostania konkurencyjnym w Europie, przed tak pożądanym powrotem do Argentyny, jego odejście pozostaje więcej niż opcją.

Jeśli chodzi o atak, Giallorossi celują w Georgesa Mikautadze, 24-letniego napastnika Metz, który pokazał się z reprezentacją Gruzji na Euro. Piłkarz podoba się w Trigorii i Ghisolfi szuka w ostatnich godzinach pokonania Monaco, które pozostaje na prowadzeniu.

Komentarze

 • Totnik
  10 lipca 2024, 09:41

  50 baniek i może iść :)

 • takitam
  10 lipca 2024, 10:17

  Z jednej strony ciężko będzie zastąpić jego umiejętności defensywne.
  Z drugiej to zawsze zwalnia akcje. Ogólnie jeżeli chce już iść na emeryturę to nikt go na siłę nie zatrzyma.

 • As11
  10 lipca 2024, 10:36

  Byłoby bardzo szkoda, bo to zdecydowanie jedna z najjaśniejszych postaci drugiej części zeszłego sezonu. Oglądając go ze stadionu jeszcze dobitniej było widać jak wielki ma wpływ na naszą grę. Mimo wszystko, z niewolnika nie ma pracownika. My go sprzedawać nie musimy, Araby kasę mają, także wszystko poniżej 15-20 milionów będzie frajerstwem z naszej strony.

  • Omen
   10 lipca 2024, 13:01

   Dokładnie

 • Burdisso
  10 lipca 2024, 20:18

  Paredes był przydatny.. z drugiej strony ma 4 kontrakt w zespole 5,7mln także gdybyśmy opchneli za 15mln to byłby majstersztyk.. ale 10tez by było super. Za rok raczej z kartą w ręku ucieknie za darmo a nie sądzę że 30latkowi damy znowu taki kontrakt także jak jest okazja to szukać innej opcji na jego miejscie

 • Canis
  10 lipca 2024, 21:04

  Walec drogowy jest szybszy i zwrotniejszy od niego. Niech sobie idzie do Arabów.