La Repubblica: Juventus celuje również w Cristante

Bryan Cristante znalazł się na celowniku Juventusu. Fanem transferu ma być sam Massimiliano Allegri, z którym pomocnik Romy miał okazję współpracować w Milanie.

Według „La Repubblica” nie tylko Zaniolo jest celem transferowym „Starej Damy”. Na liście życzeń znalazł się również Bryan Cristante.

Włoski dziennik „La Repubblica” pisze o poważnych planach zatrudnienia przez Juve pomocnika Romy, Bryana Cristante. Fanem jego talentu jest Massimiliano Allegri, który jako trener Milanu dał zadebiutować szesnastoletniemu Cristante w Lidze Mistrzów z Viktorią Pilzno.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • jamtaicho
  22 lipca 2022, 08:08

  Myślałem, że on nietykalny jest

 • mold
  22 lipca 2022, 08:32

  Mam co do niego mieszane uczucia. Na tej pozycji potrzebujemy kogoś bardziej zwrotnego i szybkiego. Nie jest tak, że Cristante króluje w środku pola, bo mam wrażenie że swoje braki motoryczne nie nadrabia ustawieniem i przewidywaniem (jak robił to kiedyś De Rossi np.).

 • koston
  22 lipca 2022, 09:18

  Cristante mam wrażenie, że miał w miarę stabilny sezon, chyba najbardziej od momentu kiedy do nas przyszedł. To trochę taka wersja beta Sergio Busquetsa, czyli zawodnika mało zwrotnego i dynamicznego, ale kontrolującego grę w środku pola. Ja osobiście Bryana bym jeszcze zostawił, zwłaszcza, że sam Mourinho dawał mu przestrzeń do gry.

 • As11
  22 lipca 2022, 10:10

  W drugiej części sezonu niby był stabilny, ale nigdy nie był i nie będzie kluczowym zawodnikiem tego zespołu. Przy przyjściu Maticia i ewentualnie innego DP byłby dosyć zbędny. Za dobre pieniądze raczej pożegnałbym bez żalu :)

 • Wuju
  22 lipca 2022, 10:44

  Ibanez z Cristante out ? Byłoby spoko…ale Józek z Brajanka coś jeszcze wyciągnie. Przy okazji chciałbym się przywitać. Czasem znów coś napiszę. Pozdrawiam całą swoją Rodzinę 😁

 • hako
  22 lipca 2022, 11:10

  Duże "nie" dla transferu. Bryan zaczął grać naprawdę solidnie u José. Środek pola będzie dopiero kompletny jeśli dojdzie Wijnaldum, a sprzedaż kluczowego pomocnika jak Cristante znowu cofnie drużynę w rozwoju

 • Romulus
  22 lipca 2022, 11:27

  Jeśli sprzedaż Cristante odblokowałaby Frattesiego, to jestem na tak. Miewał lepsze momenty w ostatnim sezonie, ale nawet w swojej najlepszej formie nie jest kluczowym zawodnikiem zespołu. Wijnaldum byłby lepszy na teraz, a Frattesi ma większy potencjał rozwoju. Chociaż oceniając na podstawie ostatniej kampanii, to lepiej byłoby zostawić Brajana, a sprzedać Veretout

 • riss
  22 lipca 2022, 12:15

  Cristante nam jest potrzebny bo to stabilny zawodnik j wiemy na co go stać, zawsze gra na dosyć dobrym poziomie. Jednak jak przyjdzie oferta taka rzędu 30 mln euro to wtedy warto go sprzedać i poszukać kogoś z wyższej pułki, bo nie stety Brajan pewnego poziomu nie przeskoczy.

  • Wuju
   22 lipca 2022, 15:33

   Stety i pułki nam też nie za bardzo potrzebne