Kontuzja Darboe. On i Calafiori na wylocie

Młody pomocnik doznał we wczorajszym sparingu urazu, który może oddalić go na długo od boiska treningowego. Dołącza do Calafioriego, który wrócił już do Rzymu. Obydwaj nie znajdują się w planach Mourinho.

Napływają kolejne niedobre informacje ze zgrupowania w Portugalii. Po Calafiorim Algrave opuści Ebrima Darboe. Młody pomocnik doznał we wczorajszym meczu z Portimonense urazu.

Darboe doznał skręcenia stawu kolanowego i wróci do Rzymu, gdzie przejdzie kolejne badania, które, miejmy nadzieję, że wykluczą najgorsze. Niezależnie od ich wyniku pomocnik nie znajduje się w planach Jose Mourinho na kolejny sezon, a zainteresowane są Lille i Anderlecht. Jego kartę wycenia się na 3 mln euro.

Entuzjastów wewnątrz Romy nie znajduje też wspomniany wcześniej Calafiori, którym interesują się Monza i Cremonese. Dziennik La Repubblica podaje, że Roma nie skorzystała z automatycznej możliwości przedłużenia umowy Calafioriego do 2025 roku, co wynika z ostatniego sprawozdania finansowego. Jego aktualne porozumienie wygasa za rok. W ostatnich dniach przeszedł ze stajni Raioli do Promoesport.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.